2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor diverse transporten voor Jessa Ziekenhuis
Beschreibung: De opdracht betreft het aanstellen van een dienstverlener voor het uitvoeren van diverse transporten van diverse goederen ten behoeve van het Jessa Ziekenhuis (niet-limitatief): • Centrale Sterilisatie Afdeling (CSA) • Medische materialen (steriele en niet-steriele) • Niet-medische magazijngoederen • Apotheek (steriele bereidingen, geneesmiddelen e.a. materialen) • Stalen (bloed- en andere stalen) • Vriescoupes • Materialen voor thuishemodialyse • Menselijk materiaal IVF-laboratorium • … De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: • Perceel 1 “Transportdiensten volgens diverse vaste ritten en schema's” • Perceel 2 “Dringend en ad-hoc transport” Het betreft transporten: • Tussen de verschillende campussen van het Jessa Ziekenhuis en het centraal magazijn en/of CSA van het Jessa Ziekenhuis; • Tussen de verschillende campussen van het Jessa Ziekenhuis; • Tussen het Jessa Ziekenhuis en andere ziekenhuizen; • Van het Jessa Ziekenhuis naar patiënten en diverse verwijzers. Tracering en planning: • Het is noodzakelijk dat het transport van de goederen getraceerd kan worden van ophaling t.e.m. aflevering => De ritgegevens dienen te kunnen worden geregistreerd in een traceringssysteem. • Er dient mogelijkheid te zijn tot werken via planning software => elektronisch aanvraagsyteem beschikbaar (Booqit of gelijkwaardige software). De transporten worden uitgevoerd met volgende frequentie: • Dagelijks (tijdens de week én in het weekend): o diverse vaste ritten en diverse rittenschema’s o al dan niet vooraf aangekondigde transporten op aanvraag volgens verschillende niveaus van dringendheid • Tijdsvenster: o rittenschema’s: op weekdagen van 04u30-21u00, op zaterdag van 07u00-18u00 en zondag van 07u00-13u30 o dringende en ad-hoc transporten: 24/24u en 7/7d Specifieke noden voor het transport in opdracht van apotheek: geneesmiddelen, steriele bereidingen en bepaalde materialen voor apotheek (bvb implantaten) • Temperatuur moet gemonitord worden en temperatuurgrenzen moeten gerespecteerd worden o kamertemperatuur bedraagt 15-25 °C (= geconditioneerd voertuig), o de apparatuur voor temperatuurmeting moet 1x/jaar gekalibreerd worden. • Integriteit van de verpakking moet gegarandeerd zijn: m.a.w. de verpakking mag niet beschadigd worden tijdens het transport => bescherming tegen breuk, tegen vochtigheid, …. • Risico op diefstal moet ook ingedijkt zijn => afsluitbaarheid van het voertuig. • Hygiënemaatregelen moeten gevolgd worden => voldoende reiniging van het voertuig. • Afval dient gescheiden getransporteerd te worden. Specifieke noden voor het transport in opdracht van Thuishemodialyse: • Afval dient gescheiden getransporteerd te worden. Specifieke noden voor het transport in opdracht van IVF: • Er dient door de gegunde een verplichte opleiding gevolgd te worden m.b.t. dit transport, deze opleiding zal voorzien worden door Jessa Ziekenhuis. Specifieke noden voor dringende en ad-hoc transporten: • Afhankelijk van het niveau van urgentie wordt een max. aanrij- en rittijd gehanteerd, ter informatie wordt de tijden die momenteel gehanteerd worden meegegeven Type van transportmiddelen: A) Voor de dagelijkse bulktransporten conform rittenschema’s van de medische materialen (al dan niet steriel) en de niet medische magazijngoederen wordt op dit moment beroep gedaan op vrachtwagens. Het is belangrijk dat de vrachtwagens binnen de beperkingen van de bestaande infrastructuur kunnen ophalen en leveren. Aanpassingen aan de infrastructuur worden niet voorzien. De vrachtwagen mag bijkomend niet te groot zijn omwille van het vlot aan- en afrijden aan bijvoorbeeld de ziekenhuizen. Ter informatie geven we de type vrachtwagens mee die nu gebruikt worden. Dit ter indicatie van de volumes die dagelijks vervoerd worden alsook ter indicatie van wat de beperkingen zijn in infrastructuur. In de volgende fase (bestek) zal dit beter gespecificeerd worden aan de geselecteerden, onder meer via een plaatsbezoek. Huidige Vrachtwagen 1 – rittenschema 1: Magazijn • Laadruimte: lengte 6 m, breedte 2.4 m, hoogte 2.3 m • Laadvermogen: min. 5 ton • Laadklep: o uit 1 stuk, niet met bovenstuk. o Min. 200 cm lang en voorzien van rollstops, dit om het risico op kantelen van de karren te verminderen en voor de veiligheid van het materiaal en personeel. o hefvermogen ≥ 1.500 kg. • Bevestigingsopties: 2 combirails in laadruimte voor karren • Luchtvering Huidige Vrachtwagen 2 – rittenschema 2: CSA • Laadruimte: lengte 5 m, breedte 2.4 m, hoogte 2.2 m • Laadvermogen: min. 3 ton • Laadklep: o uit 1 stuk, niet met bovenstuk. o Min. 200 cm lang en voorzien van rollstops en voetbediening, dit om het risico op kantelen van de karren te verminderen en voor de veiligheid van het materiaal en personeel. o hefvermogen ≥ 2.000 kg. • De vrachtwagen beschikt over bindrails op 2 verschillende hoogtes, zodat kleine en grote karren vastgemaakt kunnen worden. • Luchtvering B) Voor de andere transporten wordt momenteel beroep gedaan op volgende voertuigen: Stalentransport en apotheek, minstens 2 voertuigen voor de dagelijkse rittenschema’s: i. Huidige Vrachtwagen 3 – rittenschema 3: Apotheek • Geïsoleerde laadruimte: binnenruimte lengte 3.5 m, breedte 2 m, hoogte 2.1 m • Laadvermogen: min. 400 kg • Laadklep: o uit 1 stuk, niet met bovenstuk. o Min. 180 cm lang en voorzien van rollstops, dit om het risico op kantelen van de karren te verminderen en voor de veiligheid van het materiaal en personeel. o hefvermogen ≥ 750 kg. • Bevestigingsopties: 2 combirails in de laadruimte voor karren. • Koeling: koelunit met temperatuurcontrole en verdamper • Luchtvering ii. Huidig voertuig rittenschema stalentransport: type Kangoo (of gelijkwaardig), Jessa voorziet geconditioneerde containers die dienen te kunnen aangesloten worden in het voertuig. C) Voor de Dringende en Ad-hoc opdrachten, voldoende vloot voor het uitvoeren van allerhande ad-hoc opdrachten • D...
Interne Kennung: PPP0LQ-740/5080/NS-2025-001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Transportdiensten volgens diverse vaste ritten en schema's
Beschreibung: Diverse vaste ritten en diverse rittenschema’s, dagelijks uitgevoerd (tijdens de week én in het weekend)
Interne Kennung: NS-2025-001_1
Los: LOT-0002
Titel: Dringend en ad-hoc transport
Beschreibung: dringende en ad-hoc transporten, uitgevoerd 24/24u en 7/7d
Interne Kennung: NS-2025-001_2