16557-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Rohrleitungen – Przebudowa sieci cieplnej w rejonie ul. Stołecznej i Wyszyńskiego od pkt P-444 do komory BK-4 z odejściami
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa sieci cieplnej w rejonie ul. Stołecznej i Wyszyńskiego od pkt P-444 do komory BK-4 z odejściami
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest przebudowa osiedlowej sieci cieplnej w rejonie ulic Stołecznej i Wyszyńskiego w Białymstoku
Interne Kennung: BZ/260/JM/RB/09/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie osiedlowej sieci cieplnej w rejonie ulic Stołecznej i Wyszyńskiego w Białymstoku