See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa I etapu kanalizacji sanitarnej w Białce Tatrzańskiej wraz z rozbudową drogi nr K420046 Nowa Biała Białka, ul. Grapa i Pod Grapą i Wykonanie odcinków sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Bukowina Tatrzańska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa I etapu kanalizacji sanitarnej w Białce Tatrzańskiej wraz z rozbudową drogi nr K420046 Nowa Biała Białka, ul. Grapa i Pod Grapą i wykonanie odcinków sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Bukowina Tatrzańska. Zakres robót został szczegółowo opisany w dokumentacji postępowania o zamówienie publiczne znak: IZW.271.1.10.2024 wraz załącznikami i dokumentacji projektowej. Zakres rzeczowy obejmuje: I. Zadanie nr I: „Budowa I etapu kanalizacji sanitarnej w Białce Tatrzańskiej wraz z rozbudową drogi nr K420046 Nowa Biała – Białka, ul. Grapa i Pod Grapą” w zakres którego wchodzą następujące roboty: 1) Rozbudowa drogi gminnej nr K420046 (Nowa Biała – Białka) w m. Białka Tatrzańska. 2) Budowa I etapu kanalizacji sanitarnej w Białce Tatrzańskiej: a) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z odgałęzieniami sieciowymi w miejscowości Białka Tatrzańska w rejonie ul. Grapa, Pod Grapą i Środkowej – etap Ia część 1 (wraz z przejściami pod DK49 nr PDK2, nr PDK3). b) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z odgałęzieniami sieciowymi w miejscowości Białka Tatrzańska w rejonie ul. Grapa, Pod Grapą i Środkowej – etap Ia część 2. c) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Białce Tatrzańskiej przy ul. Środkowej etap Ia i Ib (fragment etapu IB łączący etap Ia z IIa z przejściami pod DK49 nr PIa5, PIa6 i nr PIb1). II. Zadanie nr II: Wykonanie odcinków sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Bukowina Tatrzańska. 1) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej Białka Tatrzańska (Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z odgałęzieniami sieciowymi w miejscowości Białka Tatrzańska w rejonie ul. Grapa, etap IId – cz.1, OŚ – Nowa Biała). W ogłoszeniu o zmianie zaktualizowano datę składania ofert: 22.08.2024r., godz. 10:00 Zaktualizowany termin otwarcia ofert: 22.08.2024 r., godz. 10:30 Pierwotnie było: data składania ofert: 14.08.2024r., godz. 10:00 Zaktualizowany termin otwarcia ofert: 14.08.2024 r., godz. 10:30
Interne Kennung: IZW.271.1.10.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45100000 Baureifmachung, 45112100 Grabenaushub, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45233140 Straßenarbeiten, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa I etapu kanalizacji sanitarnej w Białce Tatrzańskiej wraz z rozbudową drogi nr K420046 Nowa Biała - Białka, ul. Grapa i Pod Grapą i Wykonanie odcinków sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Bukowina Tatrzańska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa I etapu kanalizacji sanitarnej w Białce Tatrzańskiej wraz z rozbudową drogi nr K420046 Nowa Biała - Białka, ul. Grapa i Pod Grapą i wykonanie odcinków sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Bukowina Tatrzańska. Zakres robót został szczegółowo opisany w dokumentacji postępowania o zamówienie publiczne znak: IZW.271.1.10.2024 wraz załącznikami i dokumentacji projektowej. Zakres rzeczowy obejmuje: I. Zadanie nr I: „Budowa I etapu kanalizacji sanitarnej w Białce Tatrzańskiej wraz z rozbudową drogi nr K420046 Nowa Biała – Białka, ul. Grapa i Pod Grapą” w zakres którego wchodzą następujące roboty: 1) Rozbudowa drogi gminnej nr K420046 (Nowa Biała – Białka) w m. Białka Tatrzańska. 2) Budowa I etapu kanalizacji sanitarnej w Białce Tatrzańskiej: a) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z odgałęzieniami sieciowymi w miejscowości Białka Tatrzańska w rejonie ul. Grapa, Pod Grapą i Środkowej – etap Ia część 1 (wraz z przejściami pod DK49 nr PDK2, nr PDK3). b) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z odgałęzieniami sieciowymi w miejscowości Białka Tatrzańska w rejonie ul. Grapa, Pod Grapą i Środkowej – etap Ia część 2. c) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Białce Tatrzańskiej przy ul. Środkowej etap Ia i Ib (fragment etapu IB łączący etap Ia z IIa z przejściami pod DK49 nr PIa5, PIa6 i nr PIb1). II. Zadanie nr II: Wykonanie odcinków sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Bukowina Tatrzańska. 1) Budowa sieci kanalizacji sanitarnej Białka Tatrzańska (Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z odgałęzieniami sieciowymi w miejscowości Białka Tatrzańska w rejonie ul. Grapa, etap IId – cz.1, OŚ – Nowa Biała).