165621-2025 - Ergebnis
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Zarządzanie środkami finansowymi pochodzącymi z wkładów wniesionych do instrumentów finansowych utworzonych w ramach RPO-L2020 i wdrażanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego (...).
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zarządzanie środkami finansowymi pochodzącymi z wkładów wniesionych do instrumentów finansowych utworzonych w ramach RPO-L2020 i wdrażanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego (...).
Beschreibung: 1. Zamawiający, powierza Wykonawcy własne zadanie publiczne polegające na zarządzaniu środkami finansowymi pochodzącymi z wkładów wniesionych do instrumentów finansowych utworzonych w ramach RPO-L2020 i wdrażanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego wraz z odsetkami i innymi przychodami, o których mowa w art. 29 ust. 1 Ustawy wdrożeniowej oraz przychodami wygenerowanymi na tych środkach. 2. Przedmiotem zamówienia jest doprecyzowanie powierzonych przez Zmawiającego zadań publicznych własnemu podmiotowi wewnętrznemu – Wykonawcy oraz określenie zasad świadczenia usług publicznych, w celu zaspokajania zbiorowych potrzeb regionu i społeczeństwa, poprzez udostępnianie powierzonych środków Odbiorcom Ostatecznym w sposób zwrotny, lub częściowo zwrotny za pośrednictwem Pośredników Finansowych lub bezpośrednio.
Interne Kennung: DA.III.2721.1.4.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zarządzanie środkami finansowymi pochodzącymi z wkładów wniesionych do instrumentów finansowych utworzonych w ramach RPO-L2020 i wdrażanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego wraz z odsetkami i innymi przychodami znajdującymi się w dyspozycji Zarządu Województwa Lubuskiego.