See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met een opdrachtnemer per perceel voor verzekeringen en aanverwante diensten van Tielt-Meulebeke optredend als aankoopcentrale met aanvullende aankoopactiviteit, in eigen naam en voor rekening van OCMW Tielt-Meulebeke, AGB Tielt en Welzijnsvereniging Zorg Tielt
Beschreibung: Raamovereenkomst met een opdrachtnemer per perceel voor verzekeringen en aanverwante diensten van Tielt-Meulebeke optredend als aankoopcentrale met aanvullende aankoopactiviteit, in eigen naam en voor rekening van OCMW Tielt-Meulebeke, AGB Tielt en Welzijnsvereniging Zorg Tielt
Interne Kennung: PPP010-3703/5014/2024/FD-09
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Materiële schade, motorvoertuigen en burgerlijke aansprakelijkheid
Beschreibung: Afdeling I “Materiële schade” Luik 1 - Brand en aanverwante gevaren Luik 2 - Alle risico’s elektronica Luik 3 - Alle risico’s kunst Luik 4 - Alle risico’s permanent verblijf Luik 5 - Alle risico’s muziekinstrumenten Luik 6 - Alle risico’s fietsen Afdeling II “Motorvoertuigen” Luik 1 - BA – rechtsbijstand – omnium Luik 2 - Omnium dienstverplaatsingen Afdeling III “Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen” Luik 1 - Algemene burgerlijke aansprakelijkheid en rechtsbijstand Luik 2 - Bestuurdersaansprakelijkheid en aansprakelijkheid mandatarissen Luik 3 - Objectieve aansprakelijkheid in geval van brand of ontploffing Luik 4 - BA en LO Scholen vormingscursussen, buitenschoolse opvang, minicrèche , speelpleinwerking en occasionele activiteiten Luik 5 - BA en LO vrijwilligers Luik 6 - BA privé leven (asielzoekers) Luik 7 - BA en LO jeugdbrandweer Luik 8 - BA en LO buurtwerking
Interne Kennung: 2024/FD-09 - Perceel 1_1
Los: LOT-0002
Titel: Arbeidsongevallen
Beschreibung: Perceel II “Arbeidsongevallen” Luik 1 - Arbeidsongevallen Luik 2 - Lichamelijke ongevallen deelnemers carnavalstoet Luik 3 - Lichamelijke ongevallen bestuur en directiecomité
Interne Kennung: 2024/FD-09 - Perceel 2_2