16565-2026 - Ergebnis
Polen – Personenkraftwagen – Dostawa nieoznakowanych pojazdów typu SUV z napędem 4x4 o podwyższonych parametrach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa nieoznakowanych pojazdów typu SUV z napędem 4x4 o podwyższonych parametrach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup nieoznakowanych pojazdów typu SUV (zgodnie z definicją Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR) kategorii M1 o nadwoziu zamkniętym z dachem o konstrukcji oraz poszyciu wykonanym z metalu. W ramach zamówienia podstawowego Zamawiający zakupi 1 pojazd, ponadto w ramach prawa opcji Zamawiający planuje możliwość zakupienia dodatkowo 1 pojazdu. Szczegółowe wymagania dot. przedmiotu zamówienia zostały wskazane w opisie przedmiotu zamówienia - to jest w Specyfikacji Technicznej oraz we wzorze umowy, stanowiących załączniki do SWZ
Vorherige Bekanntmachung670730-2025
Interne KennungWS-ZF.2380.73.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup nieoznakowanych pojazdów typu SUV (zgodnie z definicją Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR) kategorii M1 o nadwoziu zamkniętym z dachem o konstrukcji oraz poszyciu wykonanym z metalu. W ramach zamówienia podstawowego Zamawiający zakupi 1 pojazd, ponadto w ramach prawa opcji Zamawiający planuje możliwość zakupienia dodatkowo 1 pojazdu Szczegółowe wymagania dot. przedmiotu zamówienia zostały wskazane w opisie przedmiotu zamówienia - to jest w Specyfikacji Technicznej oraz we wzorze umowy, stanowiących załączniki do SWZ
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach prawa opcji Zamawiający planuje możliwość zakupienia dodatkowo 1 pojazdu.