165719-2025 - Ergebnis
Tschechien – Betriebsmittelverwaltung – Zajištění služeb správy elektro a zajištění služeb údržby v objektech MZe v Praze
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění služeb správy elektro a zajištění služeb údržby v objektech MZe v Praze
BeschreibungPředmět veřejné zakázky je rozdělen na 2 samostatné části: Předmětem 1. části veřejné zakázky jsou práce a služby spočívající v zajištění elektro správy v objektech zadavatele v Praze, která zahrnuje běžnou, speciální správu, opravu a revize. Předmětem 2. části veřejné zakázky je zajištění služeb údržby v objektech zadavatele. Podrobná specifikace předmětu plnění je vymezena v příslušných přílohách zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79993100 Betriebsmittelverwaltung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZajištění služeb správy elektro v objektech MZe v Praze
BeschreibungPráce a služby spočívající v zajištění elektro správy v objektech zadavatele v Praze, která zahrnuje běžnou, speciální správu, opravu a revize. Součástí veřejné zakázky je zajistit elektro správu při mimořádné události v objektech zadavatele a v případě havarijního stavu. Dále zajištění, resp. průběžné doplňování drobného elektroinstalačního materiálu potřebného k běžné správě, speciální správě a k vyřešení mimořádné události – havárie.
Interne KennungČÁST 1 - ELEKTRO
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682000 Bedarf für die Stromversorgung, 65320000 Betrieb von elektrischen Anlagen, 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
Optionen
Beschreibung der OptionenVeškeré podrobnosti k vyhrazené změně závazku jsou uvedeny v čl. 2.3. a 4.8. Přílohy č. 1 zadávací dokumentace.
LosLOT-0002
TitelZajištění služeb údržby v objektech MZe v Praze
BeschreibungZajištění služeb údržby v objektech zadavatele. Cílem realizace služeb údržby v objektech zadavatele jsou následující požadavky: - odpovídat za kontrolu a pravidelnou údržbu budovy, provozní údržbu v souladu s návody výrobců k obsluze a údržbě zařízení, - zajistit správu budov obsahující drobnou i mimořádnou údržbu, opravy, revize, správu ZTI, stěhovací práce a manipulaci s nábytkem, deratizaci, desinfekci, součinnosti při povodních, sanitární instalace, a v případě mimořádné události zajistit opatření zabraňující dalšímu vzniku škod, apod., - zajistit veškerý údržbový či spotřební materiál za dodržení podmínek hospodárnosti při jeho zajišťování.
Interne KennungČÁST 2 - ÚDRŽBA
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50712000 Reparatur und Wartung von mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
Beschreibung der OptionenVeškeré podrobnosti k vyhrazené změně závazku jsou uvedeny v čl. 4.7. Přílohy č. 7 zadávací dokumentace.