165821-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Softwarepaket und Informationssysteme – Raamovereenkomst Levering standaard software
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst Levering standaard software
BeschreibungDe scope van deze opdracht betreft licenties voor standaard software. Onder licenties voor standaard software wordt verstaan: voor algemeen gebruik ontwikkelde programmatuur die niet exclusief aan de VRH beschikbaar wordt gesteld, op basis van gebruiksrechten. De VRH gebruikt standaard software voor de kantoorautomatisering, ondersteunende processen en als ondersteuning van de dienstverlening. Omvang afhankelijk van werkelijke afname en prijsontwikkeling licenties.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlengingen en aanschaf aanvullende licenties.