See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków określonych szczegółowo w załączniku nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia podzielony został na 14 pakietów: pakiet nr 1 - leki pakiet nr 2 - antybiotyki pakiet nr 3 - leki psychotropowe i narkotyczne pakiet nr 4 - płyny infuzyjne pakiet nr 5 - leki pakiet nr 6 - leki pakiet nr 7 – paski testowe do pomiaru glukozy pakiet nr 8 - Rhophylac pakiet nr 9- Gamma ANTY-D 150 pakiet nr 10 - Gamma ANTY-D 50 pakiet nr 11 – szczepionka p/grypie pakiet nr 12- Paracetamol r-r pakiet nr 13 – płyn wieloelektrolitowy pakiet nr 14 – albuminy
Vorherige Bekanntmachung: 771400-2024
Interne Kennung: ZP/11/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 dostawa leków
Beschreibung: Pakiet nr 1 dostawa leków szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 619 pozycji
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 dostawa antybiotyków
Beschreibung: Pakiet nr 2 dostawa antybiotyków szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 7 pozycji
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 dostawa leków psychotropowych i narkotycznych
Beschreibung: Pakiet nr 3 dostawa leków psychotropowych i narkotycznych szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 32 pozycje
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 dostawa płynów infuzyjnych
Beschreibung: Pakiet nr 4 dostawa płynów infuzyjnych szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 18 pozycji
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 dostawa leków
Beschreibung: Pakiet nr 5 dostawa leków szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 22 pozycje
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 dostawa leków
Beschreibung: Pakiet nr 6 dostawa leków szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 22 pozycje
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 dostawa pasków testowych do pomiaru glukozy
Beschreibung: Pakiet nr 7 dostawa pasków testowych do pomiaru glukozy szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 1 pozycja
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 dostawa preparatu Rhophylac
Beschreibung: Pakiet nr 8 dostawa preparatu Rhophylac szczegółowo opisanego w załączniku nr 2 do SWZ - 1 pozycja
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 dostawa preparatu Gamma ANTY-D 150
Beschreibung: Pakiet nr 9 dostawa preparatu Gamma ANTY-D 150 szczegółowo opisanego w załączniku nr 2 do SWZ - 1 pozycja
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 dostawa preparatu Gamma ANTY-D 50
Beschreibung: Pakiet nr 10 dostawa preparatu Gamma ANTY-D 50 szczegółowo opisanego w załączniku nr 2 do SWZ - 1 pozycja
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 dostawa szczepionki p/grypie
Beschreibung: Pakiet nr 11 dostawa szczepionki p/grypie szczegółowo opisanej w załączniku nr 2 do SWZ - 1 pozycja
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 dostawa preparatu Paracetamol r-r
Beschreibung: Pakiet nr 12 dostawa preparatu Paracetamol r-r szczegółowo opisanego w załączniku nr 2 do SWZ - 1 pozycja
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 dostawa płynów wieloelektrolitowych
Beschreibung: Pakiet nr 13 dostawa płynów wieloelektrolitowych szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 2 pozycje
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 dostawa albumin
Beschreibung: Pakiet nr 14 dostawa albumin szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 do SWZ - 2 pozycje
Interne Kennung: 14