2. Verfahren
Verfahren
Titel: IR.ZP.271.21.2023 Odbiór oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Grybów w 2024 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, punktu PSZOK w Białej Niżnej oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów powstałych na przystankach komunikacyjnych na terenie Gminy Grybów oraz tzw. „dzikich wysypisk” oraz innych miejsc wskazanych przez Zamawiającego w 2024 roku. Szacunkowa ilość odpadów przewidziana do odebrania, transportu i zagospodarowania wynosi 3 836 Mg.
Vorherige Bekanntmachung: 549599-2023
Interne Kennung: IR.ZP.271.21.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 4 ustawa z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.) - Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. W związku z powyższym zamawiający wyznacza 30 dniowy termin składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Zakres usługi obejmuje odbiór i zagospodarowanie: 1)Zmieszanych niesegregowanych odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 zgromadzonych w workach, pojemnikach i kontenerach. 2)Segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny) podanych poniżej rodzajów odpadów: Papieru (kod 20 01 01, 15 01 01), Szkła (kod 20 01 02, 15 01 07), Tworzyw sztucznych (kody 20 01 39, 15 01 02), Opakowań wielomateriałowych (kod 15 01 05), Metali (kod 15 01 04, 20 01 40), Zmieszanych odpadów opakowaniowych (kod 15 01 06), Odpadów budowlanych i rozbiórkowych o kodach 17 01 01, 17 01 03, 17 01 07, 17 02 01, 17 02 02, 17 02 03, 17 09 04, 20 03 99 oraz zużytych opon o kodzie 16 01 03, Bioodpadów o kodzie 20 02 01, 3)Odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07, 4)Zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego o kodach 20 01 23, 20 01 35*, 20 01 36, 5)Odpadów niebezpiecznych powstających w gospodarstwach domowych (tj. chemikalia, zużyte baterie i akumulatory i inne) o kodach 20 01 13*, 20 01 14*, 20 01 15*, 20 01 19*, 20 01 21*, 20 01 27*, 20 01 29*, 20 01 34, 6)Przeterminowanych leków o kodzie 20 01 32, 7)Pozostałych odpadów ulegających biodegradacji, gromadzonych w odpowiednio oznakowanych workach lub pojemnikach. 8)Do zakresu usługi należy również: a)odbiór leków przeterminowanych z aptek wyznaczonych przez Zamawiającego, b)odbiór zużytych baterie i akumulatory (zgodnie z złącznikiem nr 4 do swz) z placówek wyznaczonych przez Zamawiającego. 2.Odpady odbierane są z około 6 076 nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Grybów - zał. nr 8 do swz. 3.Szacunkowe określenie ilości odpadów komunalnych z podziałem na rodzaj odpadów: 1)Odpady komunalne zmieszane – 2 000 Mg, 2)Odpady segregowane (tj. papier i tektura, szkło, tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe) – 1 300 Mg, 3)Bioodpady (w tym zielone) – 5 Mg, 4)Odpady pochodzące ze zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego – 30 Mg, 5)Odpady wielkogabarytowe i zużyte opony – 450 Mg, 6)Odpady niebezpieczne (lekarstwa, chemikalia, zużyte baterie i akumulatory) – 1 Mg, 7)Odpady budowlane i rozbiórkowe – 50 Mg.