165940-2025 - Ergebnis
Tschechien – Luftbildvermessung – Uzavření rámové dohody na poskytování služeb v souvislosti s pořízením leteckých měřických snímků ČR v letech 2025 a 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUzavření rámové dohody na poskytování služeb v souvislosti s pořízením leteckých měřických snímků ČR v letech 2025 a 2026
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na pořízení digitálních barevných leteckých měřických snímků a digitálních leteckých měřických snímků v blízkém infračerveném pásmu včetně signalizace a průběžné údržby vlícovacích bodů do doby ukončení snímkování.
Vorherige Bekanntmachung399251-2024
Interne KennungČÚZK-049210/2024-22
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensTato veřejná zakázka je zadávána v otevřeném řízení podle ustanovení § 56 ZZVZ a § 132 odst. 3 písm. a) za účelem uzavření rámcové dohody. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu dvou let, a to maximálně se šesti dodavateli. Na základě uzavřené rámcové dohody budou zadavatelem zadávány veřejné zakázky na jednotlivé oblasti České republiky (dále jen „prováděcí veřejné zakázky“) postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody dle ustanovení § 135 ZZVZ. Postup zadávání jednotlivých veřejných zakázek na základě rámcové dohody je popsán v příloze č. 1 – návrhu rámcové dohody.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354200 Luftbildvermessung
5. Los
LosLOT-0001
TitelRámcovou dohodu na poskytování služeb v souvislosti s pořízením leteckých měřických snímků ČR v letech 2025 a 2026
BeschreibungPředmětem rámcové dohody je vymezení základních podmínek: a) vedoucích k uzavření prováděcích smluv na poskytování služeb při leteckém měřickém snímkování území (dále jen „LMS“) České republiky, uvedených v bodu 3 (dále jen „prováděcí smlouvy“) a b) pro poskytování služeb na základě prováděcích smluv. Rámcová dohoda dále upravuje další aspekty spolupráce ČÚZK a příslušných poskytovatelů.