165961-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Brokerdienstverlening inhuur tijdelijk personeel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrokerdienstverlening inhuur tijdelijk personeel
BeschreibungDeze aanbesteding is gericht op het inhuren van tijdelijk personeel door middel van een Broker. Derhalve heeft deze aanbesteding tot doel het sluiten van een Raamovereenkomst met één Inschrijver die een Brokerfunctie verzorgt ten behoeve van de inhuur van (gespecialiseerd) personeel voor de Aanbestedende Dienst. Nadere informatie is te vinden in de Aanbestedingsdocumenten. Let op de aanbesteding is verdeeld in percelen. Impuls Zeeland NV fungeert als penvoerder voor deze aanbesteding. Naar verwachting zal er 5000 tot 7500 uur per jaar ingehuurd worden via de Broker.
Interne KennungIMPULS-25-03-001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensGelet op de overschrijding van de EU aanbestedingsdrempel is de Aanbestedende dienst genoodzaakt een Europese aanbesteding te houden
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1 Impuls Zeeland NV
BeschreibungZie aanbestedingsleidraad Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe Aanbestedende dienst kan de Overeenkomst twee (2) maal verlengen met iedere keer een verlenging van één (1) jaar.
LosLOT-0002
TitelPerceel 2 Noordelijke Ontwikkelingsmaatschappij
BeschreibungZie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung2
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: IMPULS-25-03-001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Impuls Zeeland NV
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 2