166076-2026 - Wettbewerb
Polen – Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen – Przedłużenie wsparcia serwisowego producenta dla posiadanych urządzeń Zamawiającego tj. serwerów, przełączników sieciowych oraz macierzy na okres 48 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzedłużenie wsparcia serwisowego producenta dla posiadanych urządzeń Zamawiającego tj. serwerów, przełączników sieciowych oraz macierzy na okres 48 miesięcy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Wykonawcę przedłużenia wsparcia serwisowego producenta na okres 48 miesięcy dla posiadanych urządzeń Zamawiającego: A. serwera Fujitsu Primergy RX2530 M5 s/n: EWAG014504 znajdującego się w Lokalizacji Podstawowej, którego wsparcie wygasa 11.05.2026 r. B. serwera Fujitsu Primergy RX2530 M5 s/n: EWAG014505 znajdującego się w Lokalizacji Podstawowej, którego wsparcie wygasa 11.05.2026 r. C. serwera Fujitsu Primergy RX2530 M5 s/n: EWAG014506 znajdującego się w Lokalizacji Podstawowej, którego wsparcie wygasa 11.05.2026 r. D. macierzy Fujitsu Eternus DX200 S5 s/n: 4602219355 znajdującej się w Lokalizacji Podstawowej, której wsparcie wygasa 11.05.2026 r. E. przełącznika Fujitsu PSwitch 2048P s/n: 14AD8000025 znajdującego się w Lokalizacji Podstawowej, którego wsparcie wygasa 11.05.2026 r. F. przełącznika Fujitsu PSwitch 2048P s/n: 14AD8000030 znajdującego się w Lokalizacji Podstawowej, którego wsparcie wygasa 11.05.2026 r.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia określono w Opisie przedmiotu zamówienia („OPZ”) stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy („PPU”) stanowiących załączniki nr 2 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy