166088-2026 - Ergebnis
Tschechien – Informationssysteme – Zvýšení kybernetické bezpečnosti - systém pro řízení přístupu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZvýšení kybernetické bezpečnosti - systém pro řízení přístupu
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je dodávka, implementace a podpora systému pro oblast správy privilegovaných účtů a přístupů (PIM/PAM). Řešení bude zajišťovat centrální správu privilegovaných účtů a přístupů, bezpečné ukládání a rotaci přístupových údajů, monitoring a audit aktivit uživatelů s vyššími oprávněními. Předmět Veřejné zakázky dále zahrnuje analýzu stávajícího stavu a návrh vhodného budoucího stavu. To znamená vytvoření návrhu architektury řešení a zpracování před-implementační analýzy, nasazení, pořízení potřebných licencí nástroje/platformy, integrace, testovací provoz, školení, provedení akceptačních testů, servisní a rozvojovou podporu (služby technické podpory a služby metodického rozvoje). Bližší specifikace předmětu Veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1 ZD Technické specifikaci a v příloze č. 2 ZD Katalogu požadavků. Předmětem Veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo a poskytování souvisejících služeb (dále jen „Smlouva“), která tvoří přílohu č. 3 ZD. Veřejná zakázka je realizována v rámci projektu s názvem „Kybernetická bezpečnost městské části Praha 1“, spolufinancovaného z programu Národní plán obnovy, na základě Výzvy č. 46 - Kybernetická bezpečnost - městské části, registrační číslo projektu CZ.31.2.0/0.0/0.0/24_145/0011567. Dodavatel je povinen dodržovat veškerá pravidla a podmínky vyplývající z uvedeného dotačního programu, která se vztahují k Veřejné zakázce.
Interne KennungVZ2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72268000 Bereitstellung von Software, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0001