166096-2025 - Wettbewerb
Polen – Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen – Dostawa systemu do sterowania pojazdem i rejestracji danych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemu do sterowania pojazdem i rejestracji danych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa robotów sterujących kierownicą oraz pedałami pojazdu, celu miękkiego EMT oraz systemu satelitarno-inercyjnego do testowania zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy wraz z niezbędnym oprogramowaniem i oprzyrządowaniem do ich obsługi oraz przeprowadzenie instruktażu z obsługi dla pracowników Zamawiającego. 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi: a) robot sterujący kierownicą, do zdalnej kontroli kierownicy pojazdu, b) robot sterujący pedałami, do zdalnej kontroli przyśpieszania i hamowania pojazdu operujący pedałami przyspieszenia i hamowania, c) cel miękki EMT makieta motocykla, d) system satelitarno-inercyjny. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 i załączniku nr 6 do SWZ; 4. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym, nie dopuszcza składania ofert częściowych. Uzasadnienie: Zamówienia w całości jest dostosowane do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw w rozumieniu załącznika I do rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r. Podział zamówienia na części byłby sztucznym zabiegiem i naruszałby zasadę racjonalnego wydatkowania środków przez Zamawiającego. Ze względów technologicznych i wykonawczych oraz racjonalnego wydatkowania środków publicznych nie ma możliwości podzielenia go na części. Podział zamówienia na części groziłby ograniczaniem konkurencji albo nadmiernymi trudnościami technicznymi i kosztami wykonania zamówienia, także potrzebą skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia. 5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. 6. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia w terminie 7 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
Interne KennungWZ.222.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte, 35112100 Notfalltrainingspuppe
5. Los
LosLOT-0001