166219-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – DOSTAWA RĘKAWICZEK DIAGNOSTYCZNYCH, SPRZĘTU MEDYCZNEGO, ŚRODKÓW OCHRONY INDYWIDUALNEJ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA RĘKAWICZEK DIAGNOSTYCZNYCH, SPRZĘTU MEDYCZNEGO, ŚRODKÓW OCHRONY INDYWIDUALNEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic diagnostycznych, sprzętu medycznego, środków ochrony indywidualnej. Zamówienie składa się z 10 części tzw. pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe, 33199000 Medizinische Kleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Rękawice diagnostyczne nitrylowe z uchwytami
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Rękawice diagnostyczne nitrylowe z uchwytami
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Rękawice diagnostyczne nitrylowe (długie)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.3 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Rękawice diagnostyczne nitrylowe z warstwą ochronno-łagodzącą
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.4 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Rękawice diagnostyczne lateksowe bezpudrowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.5 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Papiery do USG, żele, elektrody
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.6 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Pojemniki do próbek biopsyjnych z formaliną
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.7 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Fartuch jednorazowy ochronny (barierowy) niesterylny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.8 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Półmaski ochronne FFP 3
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.9 do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – Maska chirurgiczna typ IIR
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.10 do SWZ.