2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering technische gebruiks- en verbruiksartikelen, gereedschappen, machines en klein materiaal
Beschreibung: ROC Mondriaan wenst een goede en betrouwbare leverancier voor de levering van de diverse gebruiks- en verbruiksartikelen voor de te contracteren dienstverlening. De Opdracht bestaat in hoofzaak uit het leveren van; • Diverse gereedschappen, gebruiksartikelen voor de technische dienst van de verschillende locaties; • Diverse gereedschappen, kleine machines en gebruiksartikelen voor verschillende opleidingen; o Installatietechniek o Elektrotechniek o Bouw en infra o Metaaltechniek o Autotechniek Enkele voorbeelden van de te leveren materialen zijn handgereedschappen, accu gereedschappen, trappen, rolstijgers, kolomboren, elektradraad, schroeven en pvc buis. Deze lijst van voorbeelden is niet uitputtend of representatief voor de uitvraag van deze aanbesteding. Zie Deel A Beschrijvend document.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Levering technische gebruiks- en verbruiksartikelen, gereedschappen, machines en klein materiaal Deze inschrijvingsleidraad heeft betrekking op de Europese openbare aanbesteding van technische gebruiks- en verbruiksartikelen, gereedschap, machines en klein materiaal. Het gaat bij deze opdracht om materialen ten behoeve van het uitvoeren van werkzaamheden door verschillende afdelingen ROC Mondriaan. Om de behoefte voor het leveren van technische gebruiks- en verbruiksartikelen, gereedschappen en klein materiaal af te dekken en tevens te voldoen aan de recht- en doelmatigheidsdoelstelling, is besloten om een Europese aanbesteding uit te schrijven met als doel om met ingang van 1 maart 2025 één marktpartij een meerjarige overeenkomst af te sluiten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt