2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf en aanleg IVRI's Eektestraat Oldenzaal
Beschreibung: De Eektestraat is een belangrijke verbinding tussen Enschede, Oldenzaal en het landelijke gebied ten noordoosten van Oldenzaal. Door de vijf verkeerslichten op de Eektestraat om te bouwen naar intelligente verkeersregelinstallaties, bevordert de gemeente Oldenzaal de doorstroming voor wegverkeer, fietsverkeer en openbaar vervoer. De gemeente wil de Eektestraat hiermee aantrekkelijker maken ten opzichte van de route door het centrum. De werkzaamheden betreffen dus het ombouwen/vervangen van de vijf bestaande verkeersregelinstallaties tot intelligente verkeersregelinstallaties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35262000 Signalanlagen zur Verkehrssteuerung an Kreuzungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34996100 Ampeln, 45316212 Installation von Verkehrsampeln
5. Los
Los: LOT-0000