2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu do planowania chemioterapii i produkcji cytostatyków o dodatkowe licencje
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa systemu do planowania chemioterapii i produkcji cytostatyków o dodatkowe licencje , których wyszczególnienie ilościowe i asortymentowe określono w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ). Szczegółowe parametry przedmiotu zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 19459-2026
Interne Kennung: DZP.281.106A.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1