2. Verfahren
Verfahren
Titel: FVE bazén Karviná
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, instalace, zprovoznění a vyřízení veškerých povolení pro uvedení do provozu FVE o výkonu (Pí) 147,6 kWp, pro Městský bazén Karviná přičemž dílem se rozumí dodávka provedená dle projektové dokumentace, úplné, funkční a bezvadné provedení všech stavebních a montážních prací a konstrukcí, včetně dodávek potřebných materiálů a zařízení nezbytných pro řádné provedení díla, provedení všech souvisejících činností nezbytných pro řádné provedení díla (např.: inženýrská činnost zhotovitele, zaškolení obsluhy, bezpečnostní opatření apod.), včetně koordinační a kompletační činností celého projektu. Technické požadavky na dodávané zařízení a jeho součásti, podmínky pro instalaci zařízení a další nezbytné technické údaje týkající se plnění předmětu této veřejné zakázky jsou podrobně popsány v Projektové dokumentaci, která je nedílnou součástí zadávací dokumentace (příloha č. 3 ZD)
Interne Kennung: FVE bazén Karviná
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09330000 Solarenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002