See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor Server Hardware, Storage systemen en HCI Oplossingen
Beschreibung: Perceel 1: Server hardware (compute) Perceel 2: Storage systemen Perceel 3: Hyperconverged Infrastructure
Interne Kennung: 25-DCHWSTOR-SHIELD-01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 25-DCHWSTOR-SHIELD-01 - 1 DCHW
Beschreibung: - Toegang tot de volledige full-spectrum cataloog (hardware, accessoires en software) van minstens 3 relevante A -merken in het domein van datacenter server hardware en alle relevante accessoires (uitbreidingsmodules -mem, disk, …-,KVM switches, console keyboards en displays, cable organizers, mounting kits, I/O adapters, SFP optics, …) binnen een transparant best-pricing model. - De aangeboden server systemen bestrijken het volledige spectrum van low-performance stand-alone servers, over high-performance database servers en VDI capable hw tot high-density virtualisatie server hardware. - Administratieve services (self-service webportaal, finance opties,…) - Technische services (installatie- en staging diensten, support & onderhoud, opleidingen, roadshows, update sessies, …) - Logistieke services (leveringen, RMA handling, asset mgmt, buffering & stockage …)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 25-DCHWSTOR-SHIELD-01 - 2 STOR
Beschreibung: - Toegang tot de volledige full-spectrum cataloog (hardware, accessoires en software) van relevante A-merken in het domein van datacenter storage systemen en alle relevante accessoires (uitbreidingsmodules -mem, disk, …-, KVM switches, console keyboards en displays, cable organizers, mounting kits, I/O adapters, SFP optics, …) binnen een transparant best-pricing model dat het volledige gebruiksspectrum van storage oplossingen en -services binnen veeleisende, kritische omgevingen afdekt. - De aangeboden storage systemen bestrijken het volledige spectrum van JBOD, over high-performance shared storage voor data en virtualisatieoplossingen tot bulk mass storage voor archival doeleinden. - De aangeboden storage systemen bieden alle moderne storage features en protocol ondersteuning (file-, block- en object based storage) volgens hun plaats in het spectrum en bijhorende services in indienststelling, ondersteuning en uitbating. - Administratieve services (self-service webportaal, billing opties,…) - Technische services (installatie- en staging diensten, support en onderhoud, opleidingen, roadshows,…) - Logistieke services (leveringen, RMA handling, asset mgmt, buffering & stockage …)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 25-DCHWSTOR-SHIELD-01 - 3 HCI
Beschreibung: - Toegang tot de volledige full-spectrum HW & Software cataloog van de aanbiedende HCI provider en alle relevante accessoires (uitbreidingsmodules -mem, disk, …-, KVM switches, console keyboards en displays, cable organizers, mounting kits, I/O adapters, SFP optics, …) binnen een transparant best-pricing model. - De aangeboden HCI oplossingen omvatten zowel de hardware (cpu, mem en storage) als de relevante HCI software (management, hypervisor,…). - Administratieve services (self-service webportaal, finance opties,…) - Technische services (installatie- en staging diensten, support en onderhoud, opleidingen, roadshows, update sessies, …) - Logistieke services (leveringen, RMA handling, asset mgmt, buffering & stockage …)
Interne Kennung: 3