See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi kompleksowej, bezpośredniej ochrony fizycznej w Oddziale ZUS w Szczecinie i podległych terenowych jednostkach organizacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowej, bezpośredniej ochrony fizycznej w Oddziale ZUS w Szczecinie i podległych terenowych jednostkach organizacyjnych: 1) Budynki Oddziału ZUS mieszczące się w: a) Szczecinie, ul. J. Matejki 22 b) Szczecinie, ul. A. Citroena 2 2) Budynki Inspektoratów ZUS mieszczące się w: a) Choszcznie przy ul. W. Jagiełły 28 b) Gryficach przy ul. J. Dąbskiego 5 c) Gryfinie przy ul. Łużyckiej 3 d) Łobzie przy ul. T. Kościuszki 26 e) Myśliborzu przy ul. W. Pileckiego 29 f) Pyrzycach przy ul. Sportowej 1 g) Stargardzie przy ul. Składowej 2 h) Świnoujściu przy ul. Piastowskiej 63 3) Pomieszczenie Punktu Obsługi Klientów mieszczące się w: a) Kamieniu Pomorskim przy ul. M. Kopernika 26 4) Budynki obiektów wyłączonych z użytkowania: a) Lubin ul. Główna 6 b) Międzyzdroje ul. Lipowa 9 - w formach: bezpośredniej stałej lub doraźnej ochrony fizycznej, monitoringu systemów alarmowych SSWIN, monitoringu wizyjnego, Interwencji, otwarcia/zamknięcia obiektu z depozytem kluczy. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy
Vorherige Bekanntmachung: 740129-2024
Interne Kennung: 271.PN.US.9.2024.ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowej, bezpośredniej ochrony fizycznej w Oddziale ZUS w Szczecinie i podległych terenowych jednostkach organizacyjnych: 1) Budynki Oddziału ZUS mieszczące się w: a) Szczecinie, ul. J. Matejki 22 b) Szczecinie, ul. A. Citroena 2 2) Budynki Inspektoratów ZUS mieszczące się w: a) Choszcznie przy ul. W. Jagiełły 28 b) Gryficach przy ul. J. Dąbskiego 5 c) Gryfinie przy ul. Łużyckiej 3 d) Łobzie przy ul. T. Kościuszki 26 e) Myśliborzu przy ul. W. Pileckiego 29 f) Pyrzycach przy ul. Sportowej 1 g) Stargardzie przy ul. Składowej 2 h) Świnoujściu przy ul. Piastowskiej 63 3) Pomieszczenie Punktu Obsługi Klientów mieszczące się w: a) Kamieniu Pomorskim przy ul. M. Kopernika 26 4) Budynki obiektów wyłączonych z użytkowania: a) Lubin ul. Główna 6 b) Międzyzdroje ul. Lipowa 9 - w formach: bezpośredniej stałej lub doraźnej ochrony fizycznej, monitoringu systemów alarmowych SSWIN, monitoringu wizyjnego, Interwencji, otwarcia/zamknięcia obiektu z depozytem kluczy. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy.