See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania obiektów Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia
Beschreibung: Świadczenie usług sprzątania: Część I – w obiektach DOW NFZ we Wrocławiu, Część II – w obiekcie Delegatury DOW NFZ w Jeleniej Górze, z prawem Zamawiającego do skorzystania z opcji, Część III – w obiekcie Delegatury DOW NFZ w Legnicy oraz w pomieszczeniach Punktu Obsługi Klientów w Głogowie, Część IV – w obiekcie Delegatury DOW NFZ w Wałbrzychu oraz w pomieszczeniach Punktu Obsługi Klientów w Kłodzku.
Vorherige Bekanntmachung: 00696778-2025
Interne Kennung: NFZ01-WAG.251.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Świadczenie usług sprzątania w obiektach DOW NFZ we Wrocławiu
Beschreibung: Świadczenie usług sprzątania w obiektach DOW NFZ we Wrocławiu przy ul. Joannitów 6 (budynek A ul. Joannitów 6 i B ul. Gliniana 24-26), przy ul. Dawida 2 (budynek C) oraz w budynku City 2 przy ul. Traugutta 55
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II Świadczenie usług w obiekcie DOW NFZ w Jeleniej Górze
Beschreibung: Świadczenie usług w w obiekcie Delegatury DOW NFZ w Jeleniej Górze przy ul. Wolności 18 z prawem Zamawiającego do skorzystania z opcji
Interne Kennung: Część II
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3. Zamawiający przewiduje skorzystanie z opcji w zakresie części II Jelenia Góra, w przypadku trwania prac budowlanych związanych z przebudową budynku biurowego Delegatury Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Jeleniej Górze ul. Wolności 18, w zakresie: 3.1 Umowa może być świadczona pod innym adresem i w zmniejszonym zakresie w związku z planowanymi pracami budowlanymi w okresie do 2 miesięcy, zgodnie z załącznikiem nr 10 do umowy. 3.2 W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca zobowiązany jest realizować usługi na zasadach określonych w Załączniku nr 10 do umowy, w ramach kwoty określonej w § 7 ust. 3a) umowy, pod warunkiem złożenia przez Zamawiającego, nie później niż 10 dni kalendarzowych przed zmianą świadczenia usługi, pisemnego oświadczenia podpisanego przez osoby uprawnione do składania oświadczeń woli w imieniu Zamawiającego. 3.3 W przypadku wykonania przez Zamawiającego powyższego uprawnienia, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia wobec Zamawiającego z tytułu zmniejszenia zakresu świadczonych Usług, na co Wykonawca wyraża zgodę.
Los: LOT-0003
Titel: Część III Świadczenie usług sprzątania w obiekcie Delegatury DOW NFZ w Legnicy oraz w Głogowie
Beschreibung: Świadczenie usług sprzątania w obiekcie Delegatury DOW NFZ w Legnicy przy ul. J. Pawła II 7 oraz w pomieszczeniach Punktu Obsługi Klientów w Głogowie przy ul. Kotlarskiej 15,
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV Świadczenie usług sprzątania w obiekcie Delegatury DOW NFZ w Wałbrzychu
Beschreibung: Świadczenie usług sprzątania w obiekcie Delegatury DOW NFZ w Wałbrzychu przy ul. Kościuszki 1-3, oraz w pomieszczeniach Punktu Obsługi Klientów w Kłodzku przy ul. Objazdowej 11 lokal 2.
Interne Kennung: Część IV