2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej do obiektów Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Warszawie w latach 2024 – 2025.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii cieplnej do obiektów Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Warszawie w latach 2024 - 2025. 2. Odbiorcy zamówienia – obiekty UCSiR: a) Arena Ursynów hala widowiskowo sportowa ( L- 4464), ul. Pileckiego 122, 02-781 Warszawa; b) ZOS Moczydło basen (L- 693), ul. Pod Strzechą 3, 02-798 Warszawa; c) ZOS Hawajska hala sportowa (L- 4223), ul. Dereniowa 48, 02-776 Warszawa; d) ZOS Hirszfelda basen (L- 2457), ul. Hirszfelda 11, 02-776 Warszawa; e) ZOS Koncertowa basen (L- 837), ul. Koncertowa 4, 02-784 Warszawa. 3. Okres realizacji zamówienia: 23 miesiące. 4. Planowane zużycie energii cieplnej w latach 2024-2025: 29 300 GJ. 5. Zamówiona moc cieplna: 1,828 MW. 6. Inne warunki techniczne: 1) Obiekty Zamawiającego zasilane są z węzłów cieplnych, 2) Węzeł cieplny jest własnością Zamawiającego, 3) Układ pomiarowo-rozliczeniowy mierzący całkowite ciepło dostarczane do węzła jest własnością Veolii Energii Warszawa S.A., 4) Miejsce zainstalowania układu pomiarowo-rozliczeniowego: makieta węzła cieplnego, 5) Ciepło będzie dostarczane za pośrednictwem nośnika ciepła - gorącej wody, przy pomocy sieci ciepłowniczej (węzła cieplnego), 6) Ciepło będzie wykorzystywane na: a) potrzeby ogrzewania (budynków i płyty boiska); b) potrzeby ciepłej wody, c) potrzeby ciepła technologicznego (np. wentylacja mechaniczna), d) inne potrzeby (podgrzew wody basenowej).
Interne Kennung: ZP/PN/D/13/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii cieplnej do obiektów Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Warszawie w latach 2024 - 2025. 2. Odbiorcy zamówienia – obiekty UCSiR: a) Arena Ursynów hala widowiskowo sportowa ( L- 4464), ul. Pileckiego 122, 02-781 Warszawa; b) ZOS Moczydło basen (L- 693), ul. Pod Strzechą 3, 02-798 Warszawa; c) ZOS Hawajska hala sportowa (L- 4223), ul. Dereniowa 48, 02-776 Warszawa; d) ZOS Hirszfelda basen (L- 2457), ul. Hirszfelda 11, 02-776 Warszawa; e) ZOS Koncertowa basen (L- 837), ul. Koncertowa 4, 02-784 Warszawa. 3. Okres realizacji zamówienia: 24 miesiące. 4. Planowane zużycie energii cieplnej w latach 2024-2025: 31 400 GJ (po 15 700 GJ na każdy rok). 5. Zamówiona moc cieplna: 1,828 MW. 6. Inne warunki techniczne: 1) Obiekty Zamawiającego zasilane są z węzłów cieplnych, 2) Węzeł cieplny jest własnością Zamawiającego, 3) Układ pomiarowo-rozliczeniowy mierzący całkowite ciepło dostarczane do węzła jest własnością Veolii Energii Warszawa S.A., 4) Miejsce zainstalowania układu pomiarowo-rozliczeniowego: makieta węzła cieplnego, 5) Ciepło będzie dostarczane za pośrednictwem nośnika ciepła - gorącej wody, przy pomocy sieci ciepłowniczej (węzła cieplnego), 6) Ciepło będzie wykorzystywane na: a) potrzeby ogrzewania (budynków i płyty boiska); b) potrzeby ciepłej wody, c) potrzeby ciepła technologicznego (np. wentylacja mechaniczna), d) inne potrzeby (podgrzew wody basenowej).