See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy dróg gminnych w gminie Konstancin-Jeziorna II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy dróg gminnych w gminie Konstancin-Jeziorna, w tym: • Część 1 - ul. Ścienna • Część 2 - droga od ul. Głowackiego do ul. Borowej • Część 3 - drogi w południowej części Czarnowa • Część 4 - drogi w północnej części Czarnowa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – ul. Ścienna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej ulicy ul. Ściennej w gminie Konstancin-Jeziorna
Interne Kennung: RZP.271.13.2026 Część 1 – ul. Ścienna
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 – droga od ul. Głowackiego do ul. Borowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej drogi od ul. Głowackiego do ul. Borowej w gminie Konstancin-Jeziorna
Interne Kennung: RZP.271.13.2026 Cześć 2 – droga od ul. Głowackiego do ul. Borowej
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – drogi w południowej części Czarnowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej dróg w południowej części Czarnowa w gminie Konstancin-Jeziorna
Interne Kennung: RZP.271.13.2026 Część 3 – drogi w południowej części Czarnowa
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – drogi w północnej części Czarnowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej dróg w północnej części Czarnowa w gminie Konstancin-Jeziorna
Interne Kennung: RZP.271.13.2026 Część 4 – drogi w północnej części Czarnowa