See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor aankoop van Systeeminfrastructuur
Beschreibung: Deze opdracht betreft het leveren en installeren van servers, storage, back-up infrastructuur, netwerkcomponenten wired en wireless, firewalls en andere infrastructuur componenten . In een aantal gevallen betreft het ook de totaalinrichting van een serverroom (o.a. het voorzien van de kasten, stroomvoorzieningen, patchsystemen, bekabeling, verhoogde vloer, …). De opdracht wordt opgesplitst in vier percelen: Perceel 1 - Netwerkinfrastructuur In dit perceel voorzien we het leveren, installeren en ondersteunen van lan infrastructuur zoals switchen alsook het aanbod van bijbehorende monitoring- of managementsoftware. Hierbij wordt ook de bijbehorende embedded tools en de nodige consultancy aangeboden in functie van implementatie en support. We verwachten dat de aanbieder meerdere enterprise merken in het gamma heeft. Perceel 2 -Draadloze infrastructuur In dit perceel voorzien we het leveren en/of installeren van draadloze netwerken en/of access points (alsook controllers en toebehoren) en waar nodig bijbehorend studiewerk. Daarnaast ook het aanbieden van wifi as a service op privaat domein (wifi oplossingen incl. internettoegang) alsook tijdelijk op publiek domein (vb. evenementen). Tenslotte (eerder beperkt) het aanbieden van punt tot punt draadloze verbindingen tussen vestigingen. Perceel 3 -ICT-Servers-Storage Dit perceel betreft het leveren, installeren en ondersteunen van meerdere (enterprise) merken servers, storage, backup en toebehoren (san switchen / embedded tools /datacentercomponenten). Contracten voor clouddiensten zoals Azure of AWS zijn buiten scope. Perceel 4 – Securityinfrastructuur In dit perceel voorzien we het leveren, installeren en ondersteunen van securityinfrastructuur zoals fysische en/of virtuele security oplossingen (o.a. firewalls) en netwerk access control oplossingen alsook het aanbod van bijbehorende monitoring- of managementsoftware. Hierbij wordt ook de bijbehorende embedded tools en de nodige consultancy aangeboden in functie van implementatie en support. We verwachten dat de aanbieder meerdere enterprise merken in het gamma heeft. Voor een verdere toelichting van de opdracht, zie opdrachtdocumenten.
Interne Kennung: BRUGGE-2025-002-SVC
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32415000 Ethernet-Netz, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 32422000 Netzkomponenten, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 32427000 Netzsystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Netwerkinfrastructuur
Beschreibung: In dit perceel voorzien we het leveren, installeren en ondersteunen van lan infrastructuur zoals switchen alsook het aanbod van bijbehorende monitoring- of managementsoftware. Hierbij wordt ook de bijbehorende embedded tools en de nodige consultancy aangeboden in functie van implementatie en support. We verwachten dat de aanbieder meerdere enterprise merken in het gamma heeft.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Draadloze infrastructuur
Beschreibung: In dit perceel voorzien we het leveren en/of installeren van draadloze netwerken en/of access points (alsook controllers en toebehoren) en waar nodig bijbehorend studiewerk. Daarnaast ook het aanbieden van wifi as a service op privaat domein (wifi oplossingen incl. internettoegang) alsook tijdelijk op publiek domein (vb. evenementen). Tenslotte (eerder beperkt) het aanbieden van punt tot punt draadloze verbindingen tussen vestigingen.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: ICT-Servers-Storage
Beschreibung: Dit perceel betreft het leveren, installeren en ondersteunen van meerdere (enterprise) merken servers, storage, backup en toebehoren (san switchen / embedded tools /datacentercomponenten). Contracten voor clouddiensten zoals Azure of AWS zijn buiten scope.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Securityinfrastructuur
Beschreibung: In dit perceel voorzien we het leveren, installeren en ondersteunen van securityinfrastructuur zoals fysische en/of virtuele security oplossingen (o.a. firewalls) en netwerk access control oplossingen alsook het aanbod van bijbehorende monitoring- of managementsoftware. Hierbij wordt ook de bijbehorende embedded tools en de nodige consultancy aangeboden in functie van implementatie en support. We verwachten dat de aanbieder meerdere enterprise merken in het gamma heeft.
Interne Kennung: 4