166638-2026 - Ergebnis
Tschechien – Schulmöbel – Vybavení učeben v rámci projektu Základní škola a Mateřská škola T.G. Masaryka Zastávka, Nástavba učeben
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVybavení učeben v rámci projektu Základní škola a Mateřská škola T.G. Masaryka Zastávka, Nástavba učeben
BeschreibungPředmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky je dodávka vybavení odborných učeben (jazykové, fyziky a chemie, zeměpisu a přírodopisu, matematiky, multimediální a počítačové učebny). Realizace zakázky proběhne dle podmínek zadávací dokumentace a dle technické specifikace, která tvoří její nedílnou přílohu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelVybavení učeben v rámci projektu Základní škola a Mateřská škola T.G. Masaryka Zastávka, Nástavba učeben, část A - Nábytek
BeschreibungPředmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky je dodávka nábytku do odborných učeben. Realizace zakázky proběhne dle podmínek zadávací dokumentace a dle technické specifikace, která tvoří její nedílnou přílohu.
Interne KennungA
LosLOT-0003
TitelVybavení učeben v rámci projektu Základní škola a Mateřská škola T.G. Masaryka Zastávka, Nástavba učeben, část C - Pomůcky
BeschreibungPředmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky je dodávka pomůcek do odborných učeben. Realizace zakázky proběhne dle podmínek zadávací dokumentace a dle technické specifikace, která tvoří její nedílnou přílohu.
Interne KennungC
Haupteinstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
LosLOT-0002
TitelVybavení učeben v rámci projektu Základní škola a Mateřská škola T.G. Masaryka Zastávka, Nástavba učeben, část B - IT a AV technika
BeschreibungPředmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky je dodávka IT a AV techniky do odborných učeben. Realizace zakázky proběhne dle podmínek zadávací dokumentace a dle technické specifikace, která tvoří její nedílnou přílohu.
Interne KennungB
Haupteinstufung (cpv): 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör