See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i odzysk odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów Nowy Dwór Sp. z o. o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i odzysk odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej: 1) Część 1 – obejmująca odbiór i odzysk odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa po przetworzeniu odpadów komunalnych zmieszanych) 2) Część 2 – obejmująca odbiór i odzysk odpadów o kodzie 19 12 12 (rozdrobnione odpady wielkogabarytowe) 3) Część 3 – obejmująca odbiór i odzysk odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja stanowiąca pozostałość po sortowaniu odpadów selektywnie zbieranych)
Vorherige Bekanntmachung: 538339-2024
Interne Kennung: ZZO/ZP/8/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – obejmująca odbiór i odzysk odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa po przetworzeniu odpadów komunalnych zmieszanych)
Beschreibung: Część 1 – obejmująca odbiór i odzysk odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa po przetworzeniu odpadów komunalnych zmieszanych) a) odpady należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz procesami odzysku wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t. j. Dz. U. z 2022 r. poz. 699). b) odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez Wykonawcę i na jego koszt, także w zakresie kosztów przewozu, ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku. c) ilość odpadów wynosi około 15 000 Mg w okresie obowiązywania umowy. Miesięczna ilość wynosi około 1 250 Mg, natomiast tygodniowa około 313 Mg. Są to ilości szacunkowe, służące pomocniczo do przygotowania oferty, przy czym 15 000 Mg to orientacyjna ilość do odbioru i odzysku, która może ulec zwiększeniu o 10 %. Zamawiający nie musi zrealizować przedmiotu zamówienia w pełnym wymiarze. Odbiór odpadów wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. d) Zamawiający zastrzega, iż podana ilość przedmiotu zamówienia jest wielkością prognozowaną i uzależnioną od potrzeb Zamawiającego. Powyższe nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z powyższego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu, którego niniejszym się zrzeka. e) odpady stanowią materiał posortowniczy (balast) pochodzący z mechanicznej obróbki odpadów komunalnych zmieszanych na linii sortowniczej. f) odpady pozbawione są metali żelaznych i nieżelaznych, które wyłapywane są przez separator metali (dotyczy metali żelaznych) oraz wydzielane ręcznie w kabinach sortowniczych (dotyczy metali nieżelaznych). g) odpady wytworzone w mechanicznym procesie są magazynowane luzem pod zadaszeniem i w takiej formie będą załadowywane na podstawione środki transportu. Średnia waga 1 m3 odpadów wynosi około 0,25 Mg. Jest to wartość orientacyjna służąca Wykonawcy do skalkulowania kosztów, natomiast nie stanowi podstaw do jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. h) średnia waga ładunków dla naczep typu ruchoma podłoga to około 20-22 Mg. i) Minimalna gwarantowana masa odpadów w ramach jednego środka transportu typu ruchowa podłoga wynosi 17 Mg.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – obejmująca odbiór i odzysk odpadów o kodzie 19 12 12 (rozdrobnione odpady wielkogabarytowe)
Beschreibung: Część 2 – obejmująca odbiór i odzysk odpadów o kodzie 19 12 12 (rozdrobnione odpady wielkogabarytowe) a) odpady należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz procesami odzysku wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t. j. Dz. U. z 2022 r. poz. 699). b) odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez Wykonawcę i na jego koszt, także w zakresie kosztów przewozu, ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku. c) ilość odpadów wynosi około 2 000 Mg w okresie obowiązywania umowy. Miesięczna ilość wynosi około 170 Mg, natomiast tygodniowa około 42 Mg. Są to ilości szacunkowe, służące pomocniczo do przygotowania oferty, przy czym 2 000 Mg to orientacyjna ilość do odbioru i odzysku, która może ulec zwiększeniu o 10 %. Zamawiający nie musi zrealizować przedmiotu zamówienia w pełnym wymiarze. Odbiór odpadów wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. d) Zamawiający zastrzega, iż podana ilość przedmiotu zamówienia jest wielkością prognozowaną i uzależnioną od potrzeb Zamawiającego. Powyższe nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z powyższego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu, którego niniejszym się zrzeka. e) Odpady stanowią materiał pochodzący z rozdrabniania odpadów wielkogabarytowych za pomocą mobilnego dwuwałowego rozdrabniacza f) odpady pozbawione są metali żelaznych, które wyłapywane są przez separator metali, zamontowany na przenośniku wyładowczym rozdrabniacza. g) odpady wytworzone podczas rozdrabniania magazynowane są luzem na placu i w takiej formie będą załadowywane na podstawione środki transportu. Średnia waga 1 m3 odpadów wynosi około 0,20 Mg. Jest to wartość orientacyjna służąca Wykonawcy do skalkulowania kosztów, natomiast nie stanowi podstaw do jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. h) średnia waga ładunków dla naczep typu ruchoma podłoga to około 18-20 Mg. i) Minimalna gwarantowana masa odpadów w ramach jednego środka transportu typu ruchowa podłoga wynosi 16 Mg.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – obejmująca odbiór i odzysk odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja stanowiąca pozostałość po sortowaniu odpadów selektywnie zbieranych)
Beschreibung: Część 3 – obejmująca odbiór i odzysk odpadów o kodzie 19 12 12 (frakcja stanowiąca pozostałość po sortowaniu odpadów selektywnie zbieranych) a) odpady należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz procesami odzysku wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t. j. Dz. U. z 2022 r. poz. 699). b) odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez Wykonawcę i na jego koszt, także w zakresie kosztów przewozu, ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku. c) ilość odpadów wynosi około 1 000 Mg w okresie obowiązywania umowy. Miesięczna ilość wynosi około 160 Mg, natomiast tygodniowa około 40 Mg. Są to ilości szacunkowe, służące pomocniczo do przygotowania oferty, przy czym 1 000 Mg to orientacyjna ilość do odbioru i odzysku, która może ulec zwiększeniu o 10 %. Zamawiający nie musi zrealizować przedmiotu zamówienia w pełnym wymiarze. Odbiór odpadów wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. d) Zamawiający zastrzega, iż podana ilość przedmiotu zamówienia jest wielkością prognozowaną i uzależnioną od potrzeb Zamawiającego. Powyższe nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z powyższego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu, którego niniejszym się zrzeka. e) odpady stanowią materiał posortowniczy (pozostałość po sortowaniu odpadów selektywnie zbieranych jako balast) pochodzący z mechanicznej obróbki odpadów na linii sortowniczej. f) przekazywania odpadu na podstawione środki transportu w formie zbelowanej: Średnia waga 1 m3 odpadów wynosi około 0,25 Mg. Jest to wartość orientacyjna służąca Wykonawcy do skalkulowania kosztów, natomiast nie stanowi podstaw do jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. g) średnia waga ładunków dla naczep typu ruchoma podłoga to około 20-22 Mg. h) Minimalna gwarantowana masa odpadów w ramach jednego środka transportu typu ruchowa podłoga wynosi 17 Mg.
Interne Kennung: Część 3