166758-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakupy sprzętu komputerowego dla jednostek uczelnianych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakupy sprzętu komputerowego dla jednostek uczelnianych
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” – „Specyfikacja Techniczna” oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungPOUZ-361/51/2026/DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Laptop dla Wydziału Nauk Ekonomicznych
Interne KennungPOUZ-361/51/2026/DZP/1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Notebook dla Wydziału Nauk Ekonomicznych
Interne KennungPOUZ-361/51/2025/DZP/2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Drukarka monochromatyczna dla Wydziału Nauk Ekonomicznych
Interne KennungPOUZ-361/51/2026/DZP/3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – Komputer stacjonarny dla Wydział Geografii i Studiów Regionalnych
Interne KennungPOUZ-361/51/2026/DZP/4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 – Laptop dla Sekretariatu Zastępcy Kanclerza
Interne KennungPOUZ-361/51/2026/DZP/5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 – Urządzenie wielofunkcyjne dla Biura Technicznego
Interne KennungPOUZ-361/51/2026/DZP/6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 – Mobilna stacja robocza dla Wydziału Archeologii
Interne KennungPOUZ-361/51/2026/DZP/7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 – Komputer przenośny dla Wydziału Fizyki
Interne KennungPOUZ-361/51/2026/DZP/8
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 – Dyski twarde dla Muzeum
Interne KennungPOUZ-361/51/2026/DZP/9
LosLOT-0010
TitelCzęść 10 – Komputer stacjonarny dla Muzeum
Interne KennungPOUZ-361/51/2026/DZP/10
LosLOT-0011
TitelCzęść 11 – Skaner dla Muzeum
Interne KennungPOUZ-361/51/2026/DZP/11