2. Verfahren
Verfahren
Titel: Procedure van het innovatiepartnerschap voor onderzoek & ontwikkeling naar een mobiele rijsimulator type ‘C’ en ‘F’
Beschreibung: De Aanbestedende dienst heeft behoefte aan onderzoek, ontwikkeling en aanschaf van een innovatieve mobiele rijsimulator met een softwarematig profiel categorie ‘C’ (zoals Scania Gryphus) en een softwarematig profiel voor een militair voertuig categorie ‘F’ (zoals Iveco Manticore). Deze rijsimulator wordt in samenwerking met de Aanbestedende dienst ontwikkeld en gebouwd.
Interne Kennung: 22097904
Verfahrensart: Innovationspartnerschaften
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor de aanbesteding voor onderzoek en ontwikkeling naar een mobiele rijsimulator voor een vrachtauto categorie ‘C’ en een militair voertuig categorie ‘F’ hanteert de Aanbestedende dienst de Procedure van het innovatiepartnerschap. Hierop is de Aanbestedingswet 2012 van toepassing. De Procedure van het innovatiepartnerschap biedt de Aanbestedende dienst de mogelijkheid om in nauwe samenwerking met de geselecteerde Partner de mobiele rijsimulatoren te ontwikkelen en vervolgens aan te kopen. Deze Procedure van het innovatiepartnerschap bestaat uit drie fasen: 1. Mededingingsfase (opgebouwd uit een selectiefase en een gunningsfase). 2. Onderzoeks- en ontwikkelingsfase. 3. Commerciële fase. 1. Mededingingsfase Het doel van de mededingingsfase is het sluiten van een Innovatiepartnerschapsovereenkomst met één Partner voor de ontwikkeling en aanschaf van een mobiele rijsimulator voor een vrachtauto categorie ‘C’ en een militair voertuig categorie ‘F’. De mededingingsfase bestaat uit twee fasen: (i) een selectiefase, en (ii) een gunningsfase. Selectiefase Deze Selectieleidraad is ontwikkeld ten behoeve van de selectiefase van de Procedure van het innovatiepartnerschap. Gegadigden worden uitgenodigd om op basis van deze Selectieleidraad een Verzoek tot deelneming in te dienen voor deelname conform de voorwaarden die zijn vastgelegd in deze Selectieleidraad. Deze Selectieleidraad bevat uitsluitingsgronden, geschiktheidseisen en selectiecriteria. De Aanbestedende dienst beoordeelt de ingediende Verzoeken tot deelneming allereerst aan de hand van de uitsluitingsgronden en geschiktheidseisen. Indien het aantal Gegadigden dat niet onder de uitsluitingsgronden valt en aan de geschiktheidseisen voldoet groter is dan 3, dan worden de Verzoeken tot deelneming van deze Gegadigden beoordeeld aan de hand van de selectiecriteria. De 3 Gegadigden die de hoogste score hebben behaald op de selectiecriteria worden door de Aanbestedende dienst gelijktijdig en schriftelijk uitgenodigd om een eerste inschrijving in te dienen. Aan deze Gegadigden wordt de gunningsleidraad beschikbaar gesteld via Mercell. Hiermee vangt de gunningsfase aan. Gunningsfase Inschrijvingen zijn erop gericht om deel te nemen aan onderzoek en ontwikkeling naar een mobiele rijsimulator categorie ‘C’ en ‘F’. Gedurende de gunningsfase van de Procedure van het innovatiepartnerschap wordt met de inschrijvers onderhandeld over hun eerste inschrijvingen. Deze onderhandelingen hebben ten doel om de inschrijvingen te verbeteren en deze optimaal af te stemmen op de behoefte van de Aanbestedende dienst. Na afronding van deze onderhandelingen krijgen inschrijvers de gelegenheid om hun eerste inschrijving aan te passen en een definitieve inschrijving in te dienen. De definitieve inschrijvingen vormen het sluitstuk van de onderhandelingen en worden beoordeeld aan de hand van het gunningscriterium de ‘economisch meest voordelige inschrijving’. De Aanbestedende dienst stelt de ‘economisch meest voordelige inschrijving’ vast op basis van de ‘beste prijs-kwaliteitverhouding’. Met de inschrijver die de hoogste score heeft behaald op de gunningscriteria, wordt de Innovatiepartnerschapsovereenkomst gesloten. Met de als tweede in rangorde geëindigde inschrijver sluit de Aanbestedende dienst de wachtkamer-Innovatiepartnerschapsovereenkomst af. 2. Onderzoeks- en ontwikkelingsfase Nadat de gunningsfase is afgerond en de opdracht (definitief) is gegund aan één Partner, start de onderzoeks- en ontwikkelingsfase van de Procedure van het innovatiepartnerschap. De onderzoeks- en ontwikkelingsfase van de Procedure van het Innovatiepartnerschap heeft de ontwikkeling van een mobiele rijsimulator categorie ‘C’ en ‘F’ ten doel. De beoogde verschillende fasen met de tussentijdse doelstellingen worden in de Selectieleidraad uitgebreid besproken. Na elke fase volgt een nieuwe herijking gevolgd door een go/no-go beslissing. Dit wordt nader beschreven in de gunningsleidraad. De Aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om het Innovatiepartnerschapsovereenkomst na elke fase te beëindigen. De voorwaarden voor beëindiging van de Innovatiepartnerschapsovereenkomst worden eveneens omschreven in de gunningsleidraad. 3. Commerciële fase Indien het ontwikkeltraject van de mobiele rijsimulator succesvol wordt afgerond, vangt de commerciële fase van de Procedure van het innovatiepartnerschap aan. De Aanbestedende dienst heeft in de commerciële fase de mogelijkheid, maar niet de verplichting, om de mobiele rijsimulator aan te kopen. De Aanbestedende dienst zal uitsluitend overgaan tot aanschaf van de innovatieve mobiele rijsimulator indien deze voldoet aan het met de Partner afgesproken prestatieniveau en de kostprijs voor aanschaf, onderhoud, service, software en hardware updates van de rijsimulator gedurende 16 maanden na afronding van de vier fasen de maximumprijs niet overschrijdt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34150000 Simulatoren, 34152000 Übungssimulatoren, 80600000 Schulung für Verteidigungsgüter und Sicherheitsausrüstung, 80630000 Schulung und Simulation für Militärfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is geen sprake van opties en aanvullende diensten