See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego
Beschreibung: usługa edukacyjna polegająca na organizacji i przeprowadzeniu obowiązkowych kursów specjalizacyjnych przeznaczonych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego na warunkach określonych w dokumentacji postępowania.
Interne Kennung: CP-24-274/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1
Beschreibung: część nr 1; Nazwa specjalizacji: Choroby wewnętrzne; Tytuł kursu: Diagnostyka obrazowa; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2
Beschreibung: część nr 2; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Wprowadzenie do genetyki klinicznej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3
Beschreibung: część nr 3; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna; Tytuł kursu: Wrodzone wady metabolizmu; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4
Beschreibung: część nr 4; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Onkogenetyka - nowotwory dziedziczne; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5
Beschreibung: część nr 5; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Diagnostyka prenatalna wad rozwojowych i chorób o podłożu genetycznym; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6
Beschreibung: część nr 6; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Problemy psychologiczne i rehabilitacja w przypadkach chorób uwarunkowanych genetycznie; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7
Beschreibung: część nr 7; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Genetyczne uwarunkowania wybranych zaburzeń i chorób układu dokrewnego; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8
Beschreibung: część nr 8; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Wady wrodzone izolowane i układowe; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9
Beschreibung: część nr 9; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Zasady orzekania o predyspozycjach zdrowotnych do pracy w narażeniu na hałas i nadmierny wysiłek głosu oraz diagnostyki, orzecznictwa i profilaktyki chorób zawodowych narządu słuchu i narządu głosu; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10
Beschreibung: część nr 10; Nazwa specjalizacji: Medycyna ratunkowa; Tytuł kursu: Ultrasonografia w stanach nagłych; Forma realizacji kursu: stacjonarny
Interne Kennung: część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11
Beschreibung: część nr 11; Nazwa specjalizacji: Radiologia i diagnostyka obrazowa; Tytuł kursu: Diagnostyka obrazowa chorób jamy brzusznej ; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: część nr 12
Beschreibung: część nr 12; Nazwa specjalizacji: Radiologia i diagnostyka obrazowa; Tytuł kursu: Diagnostyka obrazowa chorób klatki piersiowej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: część nr 13
Beschreibung: część nr 13; Nazwa specjalizacji: Radiologia i diagnostyka obrazowa; Tytuł kursu: Diagnostyka obrazowa chorób klatki piersiowej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: część nr 14
Beschreibung: część nr 14; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie rehabilitacji medycznej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: część nr 15
Beschreibung: część nr 15; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Metody diagnostyki funkcjonalnej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: część nr 16
Beschreibung: część nr 16; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Medycyna fizykalna i balneologia; Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: część nr 17
Beschreibung: część nr 17; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Mózgowe porażenie dziecięce; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: część nr 18
Beschreibung: część nr 18; Nazwa specjalizacji: Alergologia; Tytuł kursu: Choroby alergiczne górnych dróg oddechowych; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: część nr 19
Beschreibung: część nr 19; Nazwa specjalizacji: Alergologia; Tytuł kursu: Alergologia w chorobach wewnętrznych. Choroby alergiczne układu oddechowego, POChP i anafilaksja.; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: część nr 20
Beschreibung: część nr 20; Nazwa specjalizacji: Alergologia; Tytuł kursu: Profilaktyka i leczenie chorób alergicznych; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: część nr 21
Beschreibung: część nr 21; Nazwa specjalizacji: Alergologia; Tytuł kursu: Alergia zawodowa; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: część nr 22
Beschreibung: część nr 22; Nazwa specjalizacji: Chirurgia klatki piersiowej; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie chirurgii klatki piersiowej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: część nr 23
Beschreibung: część nr 23; Nazwa specjalizacji: Chirurgia klatki piersiowej; Tytuł kursu: Patofizjologia układu oddechowego i krążenia; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: część nr 24
Beschreibung: część nr 24; Nazwa specjalizacji: Chirurgia klatki piersiowej; Tytuł kursu: Zapobieganie i leczenie zakażeń wewnątrzszpitalnych; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: część nr 25
Beschreibung: część nr 25; Nazwa specjalizacji: Chirurgia klatki piersiowej; Tytuł kursu: Zabiegi małoinwazyjne w torakochirurgii; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: część nr 26
Beschreibung: część nr 26; Nazwa specjalizacji: Chirurgia plastyczna; Tytuł kursu: Chirurgia twarzowo-czaszkowa; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: część nr 27
Beschreibung: część nr 27; Nazwa specjalizacji: Chirurgia plastyczna; Tytuł kursu: Chirurgia twarzowo-czaszkowa; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: część nr 28
Beschreibung: część nr 28; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Rehabilitacja pneumonologiczna; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: część nr 29
Beschreibung: część nr 29; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Leczenie uzależnienia od tytoniu; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: część nr 30
Beschreibung: część nr 30; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Zakażenia układu oddechowego; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: część nr 31
Beschreibung: część nr 31; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Zaburzenia immunologiczne w pneumonologii; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: część nr 32
Beschreibung: część nr 32; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Postępy w diagnostyce i leczeniu chorób płuc; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: część nr 33
Beschreibung: część nr 33; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Postępy w diagnostyce i leczeniu chorób płuc - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: część nr 34
Beschreibung: część nr 34; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie kardiochirurgii - postępy w leczeniu choroby niedokrwiennej serca z uwzględnieniem nowoczesnej chirurgii wieńcowej, w tym małoinwazyjnej oraz roli kardiologa i kardiochirurga HEART TEAM w rewaskularyzacji serca z uwzględnieniem pozawałowego uszkodzenia serca/Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie kardiochirurgii; Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: część nr 35
Beschreibung: część nr 35; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Tętniaki aorty, zabiegi oszczędzające zastawkę aortalną, stentgrafty aortalne i zabiegi hybrydowe; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: część nr 36
Beschreibung: część nr 36; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Metody leczenia niewydolności serca - krótko- i długoterminowe mechaniczne wspomaganie serca. Wskazania i wyniki leczenia; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: część nr 37
Beschreibung: część nr 37; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Postępy w diagnostyce obrazowej chorób serca, płuc i naczyń; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: część nr 38
Beschreibung: część nr 38; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Leczenie zaburzeń rytmu – rola i możliwości kardiochirurga oraz elektrofizjologa; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: część nr 39
Beschreibung: część nr 39; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Diagnostyka i postępowanie w ostrym niedokrwieniu kończyn. Diagnostyka i postępowanie w obrażeniach tętnic i żył; Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: część nr 40
Beschreibung: część nr 40; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Diagnostyka i leczenie chorób aorty; Forma realizacji kursu: stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: część nr 41
Beschreibung: część nr 41; Nazwa specjalizacji: Kardiochirurgia; Tytuł kursu: Organizacja pracy oddziału kardiochirurgii, kontraktowanie świadczeń, wybrane zagadnienia analizy koszt-efektywność, przydatność krajowego rejestru operacji kardiochirurgicznych KROK w ocenie jakości świadczeń i ich monitorowaniu/Organizacja pracy oddziału kardiochirurgii; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: część nr 42
Beschreibung: część nr 42; Nazwa specjalizacji: Neonatologia ; Tytuł kursu: Podstawy fizjologii i patologii noworodka; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: część nr 43
Beschreibung: część nr 43; Nazwa specjalizacji: Neonatologia; Tytuł kursu: Metody wspomagania oddychania u noworodków – kurs podstawowy. Metody wspomagania oddechu u noworodka.; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: część nr 44
Beschreibung: część nr 44; Nazwa specjalizacji: Neonatologia; Tytuł kursu: Metody wspomagania oddychania u noworodków – kurs podstawowy. Metody wspomagania oddechu u noworodka.; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: część nr 45
Beschreibung: część nr 45; Nazwa specjalizacji: Neonatologia; Tytuł kursu: Postępy w neonatologii - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: część nr 46
Beschreibung: część nr 46; Nazwa specjalizacji: Onkologia i hematologia dziecięca; Tytuł kursu: Neuroonkologia dziecięca; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: część nr 47
Beschreibung: część nr 47; Nazwa specjalizacji: Onkologia i hematologia dziecięca; Tytuł kursu: Onkologia i hematologia dziecięca - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: część nr 48
Beschreibung: część nr 48; Nazwa specjalizacji: Toksykologia kliniczna; Tytuł kursu: Zagadnienia prawne i sądowo-lekarskie w toksykologii klinicznej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: część nr 49
Beschreibung: część nr 49; Nazwa specjalizacji: Hipertensjologia; Tytuł kursu: Nadciśnienie tętnicze u dzieci, młodzieży i młodych dorosłych; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: część nr 50
Beschreibung: część nr 50; Nazwa specjalizacji: Hipertensjologia; Tytuł kursu: Postępowanie we wtórnych postaciach nadciśnienia tętniczego; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: część nr 51
Beschreibung: część nr 51; Nazwa specjalizacji: Hipertensjologia; Tytuł kursu: Hipertensjologia - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 51
Los: LOT-0052
Titel: część nr 52
Beschreibung: część nr 52; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w chorobach płuc dzieci; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 52
Los: LOT-0053
Titel: część nr 53
Beschreibung: część nr 53; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Endoskopia układu oddechowego i stany nagłe; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 53
Los: LOT-0054
Titel: część nr 54
Beschreibung: część nr 54; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Zakażenia układu oddechowego u dzieci; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 54
Los: LOT-0055
Titel: część nr 55
Beschreibung: część nr 55; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Badania czynności płuc; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 55
Los: LOT-0056
Titel: część nr 56
Beschreibung: część nr 56; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Mukowiscydoza i postępowanie u chorych zależnych od technologii medycznych; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 56
Los: LOT-0057
Titel: część nr 57
Beschreibung: część nr 57; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Mukowiscydoza; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 57
Los: LOT-0058
Titel: część nr 58
Beschreibung: część nr 58; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Zaburzenia oddychania w czasie snu; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 58
Los: LOT-0059
Titel: część nr 59
Beschreibung: część nr 59; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Przewlekła niewydolność oddechowa; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 59
Los: LOT-0060
Titel: część nr 60
Beschreibung: część nr 60; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc dzieci; Tytuł kursu: Postępy w chorobach płuc dzieci - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 60
Los: LOT-0061
Titel: część nr 61
Beschreibung: część nr 61; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Wrodzone wady metabolizmu o typie intoksykacji; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 61
Los: LOT-0062
Titel: część nr 62
Beschreibung: część nr 62; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Choroby spichrzeniowe - glikogenozy, choroby lizosomalne. Choroby peroksyzomalne; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 62
Los: LOT-0063
Titel: część nr 63
Beschreibung: część nr 63; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Hiperfenyloalaninemie; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 63
Los: LOT-0064
Titel: część nr 64
Beschreibung: część nr 64; Nazwa specjalizacji: Pediatria metaboliczna; Tytuł kursu: Postępy w pediatrii metabolicznej - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 64
Los: LOT-0065
Titel: część nr 65
Beschreibung: część nr 65; Nazwa specjalizacji: Perinatologia; Tytuł kursu: Choroby kardiologiczne w ciąży; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 65
Los: LOT-0066
Titel: część nr 66
Beschreibung: część nr 66; Nazwa specjalizacji: Intensywna terapia; Tytuł kursu: Techniki mechanicznego wspomagania oddychania oraz ECMO/ECCO2R (Extracorporeal membrane oxygenation/ Extracorporeal CO2 removal) w leczeniu niewydolności oddechowej/Wentylacja mechaniczna; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 66
Los: LOT-0067
Titel: część nr 67
Beschreibung: część nr 67; Nazwa specjalizacji: Intensywna terapia; Tytuł kursu: Techniki pozaustrojowego oczyszczania krwi u chorych leczonych w oddziale intensywnej terapii; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 67
Los: LOT-0068
Titel: część nr 68
Beschreibung: część nr 68; Nazwa specjalizacji: Intensywna terapia; Tytuł kursu: Ostre zatrucia u chorych wymagających leczenia w oddziale intensywnej terapii oraz stosowania różnych technik pozaustrojowego wspomagania ważnych dla życia narządów; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 68
Los: LOT-0069
Titel: część nr 69
Beschreibung: część nr 69; Nazwa specjalizacji: Intensywna terapia; Tytuł kursu: Medycyna pola walki; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 69
Los: LOT-0070
Titel: część nr 70
Beschreibung: część nr 70; Nazwa specjalizacji: Intensywna terapia; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie intensywnej terapi/Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie intensywnej terapii - intensywna terapia z elementami toksykologii; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 70
Los: LOT-0071
Titel: część nr 71
Beschreibung: część nr 71; Nazwa specjalizacji: Chirurgia ogólna; Tytuł kursu: Zakażenia chirurgiczne oraz HIV/AIDS; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 71
Los: LOT-0072
Titel: część nr 72
Beschreibung: część nr 72; Nazwa specjalizacji: Chirurgia ogólna; Tytuł kursu: Zakażenia chirurgiczne oraz HIV/AIDS; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 72