2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie software-oplossing t.b.v. gemeentelijke belastingen (belastingapplicatie)
Beschreibung: Aanbestedende dienst maakt voor de uitoefening van haar taken nu gebruik van een integrale belastingapplicatie. Meerdere opdrachtgevers kunnen via deze webbased applicatie worden behandeld en bediend op het gebied van de gemeentelijke belastingen (heffen en innen) en de Wet WOZ met uitzondering van de jaarlijkse waarderingsactiviteiten. Het is een vereiste voor de aanbestedende dienst dat deze werkwijze ook bij een opvolger van de huidige softwareoplossing gegeven is. Naast deze primaire eis heeft aanbestedende dienst nog een aantal aanvullende randvoorwaarden die voor haar cruciaal en onbespreekbaar zijn. Deze randvoorwaarden zijn in paragraaf “2.1.1. Randvoorwaarden” benoemd. De voorgenomen overeenkomst heeft een initiële periode van vier (4) jaar en heeft een eenzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van drie (3) keer twee (2) jaar. De onderhavige opdracht vertegenwoordigt een op basis van ingeschatte, indicatieve opdrachtwaarde van circa € 7.000.000 exclusief btw gebaseerd op de gehele looptijd van tien (10) jaar.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48812000 Finanzdatensysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Software-oplossing t.b.v. gemeentelijke belastingen (belastingapplicatie)
Interne Kennung: 1