166800-2025 - Ergebnis
Niederlande – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Europese aanbesteding voor terreinonderhoud en groenvoorziening
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor terreinonderhoud en groenvoorziening
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbesteding is om met één geschikte Opdrachtnemer die kan voorzien in de behoefte naar terreinonderhoud en groenvoorziening een raamovereenkomst aan te gaan. Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding voor terreinonderhoud en groenvoorziening volgens een openbare procedure, waar de ‘inschrijving met de beste prijs-kwaliteitsverhouding’ het uitgangspunt is. De raming van deze opdracht bedraagt circa € 75.000,- per jaar exclusief BTW (op basis van de gemiddelde uitgaven in de afgelopen vier jaar). Aan deze omschreven omvang in de aanbesteding kan de Inschrijver bij een gunning geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: F24-TER
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 77314000 Grundstückspflege, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze aanbesteding is niet verdeeld in percelen. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel is om voor de Aanbestedende dienst één raamovereenkomst af te sluiten met een initiële looptijd van 24 maanden en een verlenging daarna van driemaal 24 maanden. De maximale looptijd komt daarmee uit op 96 maanden
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: F24-TER
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77314000 Onderhoud van terreinen, 77340000 Snoeien van bomen en heggen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: