See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa wyrobów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/78/12/2025, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: MSB/PN/78/12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Zestaw do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: Zestaw do żywienia pozajelitowego
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Pułapka wodna
Beschreibung: Pułapka wodna
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Czepek, myjki, zamknięty system do pomiaru ciśn. śródbrzusznego
Beschreibung: Czepek, myjki, zamknięty system do pomiaru ciśn. śródbrzusznego
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Opaska jednorazowa do mocowania rurek intubacyjnych
Beschreibung: Opaska jednorazowa do mocowania rurek intubacyjnych
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Materiały do aparatów nerkozastępczych
Beschreibung: Materiały do aparatów nerkozastępczych
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Zestaw do pompy Flocare Infinity
Beschreibung: Zestaw do pompy Flocare Infinity
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Igły i cewnik do blokady nerwów obwodowych - wyrób medyczny
Beschreibung: Igły i cewnik do blokady nerwów obwodowych - wyrób medyczny
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Soczewki
Beschreibung: Soczewki
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Sprzęt medyczny do operacji okulistycznych – witreoretinalnych, pierścień dotorebkowy
Beschreibung: Sprzęt medyczny do operacji okulistycznych – witreoretinalnych, pierścień dotorebkowy
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Igły (elektrody) botulinowe - Wyroby medyczne
Beschreibung: Igły (elektrody) botulinowe - Wyroby medyczne
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Taśma do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu
Beschreibung: Taśma do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Tamponada nosowa, dren uszny - wyroby medyczne
Beschreibung: Tamponada nosowa, dren uszny - wyroby medyczne
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Igły do penów i nakłuć lędźwiowych
Beschreibung: Igły do penów i nakłuć lędźwiowych
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - Wyroby medyczne – Igła do portów
Beschreibung: Wyroby medyczne – Igła do portów
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 - Nakładka na palec
Beschreibung: Nakładka na palec
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 - Pozostały jednorazowy sprzęt i materiały medyczne
Beschreibung: Pozostały jednorazowy sprzęt i materiały medyczne
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - Pozostały jednorazowy sprzęt i materiały medyczne
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 - Środki opatrunkowe
Beschreibung: Środki opatrunkowe
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 - Pozostały jednorazowy sprzęt i materiały medyczne
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 - Pozostały jednorazowy sprzęt i materiały medyczne
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 - Pozostały jednorazowy sprzęt i materiały medyczne
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 - Pozostały jednorazowy sprzęt i materiały medyczne
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 - Matryca hemostatyczna
Beschreibung: Matryca hemostatyczna
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 - Wyroby medyczne - Opatrunki specjalistyczne
Beschreibung: Wyroby medyczne - Opatrunki specjalistyczne
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 - Jednorazowe staplery okrężne
Beschreibung: Jednorazowe staplery okrężne
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 - Urządzenie i kleszczyki jednorazowe do uszczelniania naczyń
Beschreibung: Urządzenie i kleszczyki jednorazowe do uszczelniania naczyń
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27 - Jednorazowy stapler skórny
Beschreibung: Jednorazowy stapler skórny
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28 - Hemostatyki - wyroby medyczne
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29 - Jałowy roztwór do płukania ran chirurgicznych
Beschreibung: Jałowy roztwór do płukania ran chirurgicznych
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30 - Jednorazowe sterylne retraktor laparoskopowy
Beschreibung: Jednorazowe sterylne retraktor laparoskopowy
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31 - Wyrób medyczny laparoskopowy - klipsy
Beschreibung: Wyrób medyczny laparoskopowy - klipsy
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32 - Lekka siatka chirurgiczna przepuklinowa
Beschreibung: Lekka siatka chirurgiczna przepuklinowa
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33 - Sterylne obłożenia barierowe chłonne pola operacyjnego – materiały jednorazowego użytku
Beschreibung: Sterylne obłożenia barierowe chłonne pola operacyjnego – materiały jednorazowego użytku
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34 - Materiały jednorazowego użytku, serwety, fartuchy chir., zestawy
Beschreibung: Materiały jednorazowego użytku, serwety, fartuchy chir., zestawy
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35 - Materiały szewne
Beschreibung: Materiały szewne
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36 - Materiały szewne
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37 - Materiały szewne
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38 - Materiały szewne
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39 - Materiały szewne
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40 - Materiały szewne
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41 - Materiały szewne
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42 - Materiały szewne
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43 - Materiały szewne
Interne Kennung: Część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 44 - Bezwęzłowe urządzenie
Beschreibung: Bezwęzłowe urządzenie
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 45 - Materiały szewne
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46 - Pozostały jednorazowy sprzęt i wyroby medyczne
Beschreibung: Pozostały jednorazowy sprzęt i wyroby medyczne
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 47 - Pozostały jednorazowy sprzęt i wyroby medyczne
Interne Kennung: Część nr 47