See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu, aparatury medycznej oraz wyposażenia na potrzeby opieki długoterminowej w SP ZOZ w Szczebrzeszynie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego na potrzeby tworzonego zakładu opiekuńczo leczniczego w ramach Projektu pn.: „Dostawa sprzętu, aparatury medycznej oraz wyposażenia dla potrzeb Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w SP ZOZ w Szczebrzeszynie”. 2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 5 części, jak poniżej: 2.1. część 1 zamówienia – „Sprzęt medyczny i wyposażenie ”, 2.2. część 2 zamówienia – Aparatura medyczna, 2.3. część 3 zamówienia – „Wyposażenie i sprzęt rehabilitacyjny”, 2.4. część 4 zamówienia – „Wyposażenie socjalno - bytowe”, 2.5. część 5 zamówienia – „Sprzęt komputerowy i biurowy”. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku nr 1 (części 1-5) do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ. 4. Zamawiający informuje, że zadanie realizowane jest w ramach Projektu pn.: „Rozbudowa i przebudowa budynków z niezbędną infrastrukturą na potrzeby opieki długoterminowej w SP ZOZ w Szczebrzeszynie na działce Nr 638/3” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycji D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym” na podstawie umowy nr KPOD.07.08-IP.10-0095/24/KPO/2703/2025/zawartej z Ministerstwem Zdrowia w dniu 9.05.2025 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 zamówienia – „Sprzęt medyczny i wyposażenie
Beschreibung: Zamówienie obejmuje następujący asortyment i ilości 1) Łóżko szpitalne – 30 szt., 2) Materac przeciwodleżynowy – 15 szt., 3) Materac łóżkowy – 30 szt., 4) Szafka przyłóżkowa – 30 szt., 5) Leżanka rehabilitacyjna – 2 szt., 6) Leżanka drewniana – 1 szt., 7) Parawan medyczny – 6 szt., 8) Leżanka lekarska – 2 szt., 9) Szafa lekarska – 2 szt., 10) Biurko medyczne – 5 szt., 11) Fotel lekarski – 5 szt., 12) Wózek zabiegowy – 2 szt., 13) Wózek do rozwożenia leków – 2 szt. 14) Wózek do rozwożenia posiłków – 1 szt., 15) Stolik zabiegowy – 1 szt., 16) Stanowisko do pobierania krwi – 1 szt., 17) Lodówka na leki – 1 szt., 18) Płuczko dezynfektor – 2 szt., 19) Szafka ubraniowa BHP – 20 szt., 20) Wózek na bieliznę – 2 szt., 21) Wózek transportowy z uchwytem – 1 szt., 22) Wózek hydrauliczny do transportu zwłok – 1 szt., 23) Komora chłodnicza z wózkiem hydraulicznym – 1 szt. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia (dla części wszystkich zamówienia) obejmuje w szczególności: 1) dostawę fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku Nr 1.1 – 1.5 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji wyposażenia, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku Nr 1.1 – 1.5 do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39522510 Luftmatratzen, 33192120 Krankenhausbetten, 39143112 Matratzen, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33192200 Medizinische Tische, 33192100 Medizinische Betten, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 34911100 Handwagen, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 33948000 Geräte zum Heben oder Umlagern von Kadavern, 33945000 Kadaverkühlräume
Los: LOT-0002
Titel: część 2 zamówienia – Aparatura medyczna
Beschreibung: Zamoówienie obejmuje następujące asotymenty i ilości 1) Aparat EKG – 1 szt., 2) Przenośny koncentrator tlenu – 2 szt., 3) Ssak medyczny – 2 szt., 4) Termometr elektroniczny – 6 szt., 5) Glukometr – 1 szt., 6) Pulsoksymetr – 1 szt., 7) Samorozprężalny worek oddechowy – 1 szt., 8) Ciśnieniomierz – 5 szt., 9) Waga medyczna – 1 szt., 10) Zintegrowany system do higieny ciała – 1 szt., 11) Neseser pielęgniarski – 1 szt., Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia (dla części wszystkich zamówienia) obejmuje w szczególności: 1) dostawę fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku Nr 1.1 – 1.5 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji wyposażenia, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku Nr 1.1 – 1.5 do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen, 33157800 Sauerstoffzufuhranlage, 38412000 Thermometer, 33124100 Diagnostikausrüstung, 38310000 Präzisionswaagen, 33700000 Körperpflegeprodukte, 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Los: LOT-0003
Titel: część 3 zamówienia – Wyposażenie i sprzęt rehabilitacyjny
Beschreibung: Zamówienie obejmuje następujący asortyment i ilości 1) Rotory do kończyn dolnych i górnych – 2 szt., 2) Cykloergometr – 1 szt. 3) Aparat do elektroterapii – 1 szt., 4) UGUL + osprzęt – 1 szt., 5) Zrobotyzowana szyna rehabilitacyjna do kończyny dolnej - 1 szt., 6) Wózek inwalidzki – 9 szt., 7) Wózek inwalidzki z podparciem głowy – 6 szt., 8) Krzesełko ewakuacyjne transportowe – 1 szt., 9) Wózek do przewożenia pacjenta – 1 szt., 10) Podpórka ułatwiająca chodzenie – ambona – 5 szt., 11) Czwórnogi – 5 szt., 12) Balkonik – 5 szt., 13) Trójnóg – 2 szt., 14) Kule ortopedyczne – 2 szt., 15) Laska inwalidzka – 5 szt., 16) Poręcz do nauki chodzenia – 1 szt., 17) Drabinka ścienna – 2 szt., Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia (dla części wszystkich zamówienia) obejmuje w szczególności: 1) dostawę fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku Nr 1.1 – 1.5 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji wyposażenia, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku Nr 1.1 – 1.5 do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie, 37441300 Fahrradergometer, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 33141710 Krücken, 33158400 Anlage für mechanische Therapie, 37535220 Kletteranlagen für Spielplätze
Los: LOT-0004
Titel: część 4 zamówienia – Wyposażenie socjalno - bytowe
Beschreibung: Zamówienie obejmuje następujący asortyment i ilości 1) Zmywarka do posadzek – 1 szt., 2) Wózek zestaw do sprzątania – 3 szt., 3) Pojemnik do segregacji odpadów – 3 szt., 4) Pojemnik na odpady szklane – 1 szt., 5) Szafa metalowa kartoteka – 3 szt., 6) Szafa ze schowkami – 1 szt., 7) Talerz głęboki – 60 szt., 8) Talerz płytki duży – 60 szt., 9) Talerz płytki mały – 60 szt., 10) Kubek – 30 szt., 11) Kubek szpitalny – 30 szt., 12) Sztućce (kpl. nóż, widelec, łyżka i łyżeczka) – 60 kpl. 13) Koc – 30 szt., 14) Kołdra 160 x 200 – 30 szt., 15) Poduszka 70 x 80 – 30 szt., 16) Pościel ( kpl. poszwa na kołdrę i poduszkę ) – 60 kpl. 17) Prześcieradło – 60 szt., 18) Termos 20 L – 2 szt., 19) Termos 10 L – 2 szt., 20) Termos 10 L z kranem – 2 szt., 21) Obieraczka na ziemniaki – 1 szt., 22) Zestaw garnków kuchennych kpl. (8 L x 2, 5 L) – 1 kpl. 23) Patelnie ( śr. 36 cm) – 2 szt., 24) Pojemnik na papier – 14 szt., 25) Dozownik na mydło – 32 szt., 26) Dozownik na środek dezynfekcyjny – 16 szt., Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia (dla części wszystkich zamówienia) obejmuje w szczególności: 1) dostawę fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku Nr 1.1 – 1.5 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji wyposażenia, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku Nr 1.1 – 1.5 do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39713410 Bodenreinigungsmaschinen, 34912100 Kindersportwagen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 39132200 Karteikästen, 39173000 Lagerungseinheiten, 39221210 Teller, 39221120 Tassen und Gläser, 39221200 Tafelgeschirr, 39511100 Decken, 39512400 Daunendecken, 39516120 Kopfkissen, 39512000 Bettwäsche, 39512100 Laken, 39221150 Isolierflaschen, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39221180 Küchenutensilien, 42968200 Spender im Sanitärbereich, 42968200 Spender im Sanitärbereich, 39831700 Automatische Seifenspender, 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: część 5 zamówienia – Sprzęt komputerowy i biurowy
Beschreibung: Zamówienie obejmuje następujący asortyment i ilości 1) Komputer – 5 szt., 2) Drukarka – 5 szt., 3) Kopiarka – 1 szt., 4) Niszczarka – 1 szt., 5) Telefon – 3 szt. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia (dla części wszystkich zamówienia) obejmuje w szczególności: 1) dostawę fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku Nr 1.1 – 1.5 do SWZ wraz z ich transportem, wniesieniem oraz montażem (jeśli dotyczy) i ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), 3) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych do prawidłowego działania przewodów, kabli, złącz, itd. (jeżeli są wymagane do prawidłowego działania produktu), 5) posprzątanie pomieszczeń po montażu oraz rozmieszczeniu i instalacji wyposażenia, 6) przeprowadzenia szkolenia z obsługi wyposażenia dla wskazanych pracowników Zamawiającego (dotyczy elementów dostarczanego, dla których przewidziano taką konieczność w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia), 7) koszty transportu oraz ubezpieczenia dostarczanego wyposażenia ponosi Wykonawca, 8) wszystkie elementy elektryczne oferowanego wyposażenia muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania, 9) Wykonawca będzie odpowiedzialny względem Zamawiającego za to, że jest uprawniony do wprowadzenia do obrotu oprogramowania zainstalowanego w oferowanym wyposażeniu oraz za to, że Zamawiający wskutek zawarcia umowy będzie upoważniony do korzystania w ramach zwykłego użytku ze wszelkiego oprogramowania dostarczonego wraz z oferowanym sprzętem, 10) Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku Nr 1.1 – 1.5 do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30191400 Reißwölfe, 32550000 Fernsprechausrüstung