See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: QOZB24-3299 - Voorbereidingen design and build van de productiefaciliteit voor experimentele ATMP-geneesmiddelen in UZ Leuven
Beschreibung: QOZB24-3299 - Voorbereidingen design and build van de productiefaciliteit voor experimentele ATMP-geneesmiddelen in UZ Leuven
Interne Kennung: QOZB24-3299
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: QOZB24-3299 - 1
Interne Kennung: 1