See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług wysyłania krótkich wiadomości tekstowych (SMS) przez 24 miesiące (2 części)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług wysyłania krótkich wiadomości tekstowych (SMS) przez 24 miesiące (2 części). 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 5. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 6. Zamawiający zastrzega, iż może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 7. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 8. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1497 z późn. zm.) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 8 do Formularza oferty. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie, oświadczenie składa każdy z Wykonawców. 9. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot Umowy w następujących terminach: - Usługi będą realizowane przez okres 24 miesięcy od dnia ich aktywacji lub do wykorzystania łącznej wartości netto Umowy, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi wcześniej. - Aktywacja Usług (w tym udostępnienie Interfejsu dla świadczonych Usług) zostanie zrealizowana w terminie do 14 Dni Roboczych licząc od dnia zawarcia Umowy. 10. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych. 10.1 Zamawiający na podstawie art. 91 ust. 3 ustawy Pzp zastrzega, że jednemu wykonawcy, może być udzielone zamówienie tylko dla jednej części zamówienia. 10.2 Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. 10.3 W przypadku gdy Wykonawca złoży najkorzystniejszą ofertę na obie części zamówienia zostanie z nim podpisana umowa w zakresie Części I. W zakresie Części II umowa zostanie podpisana z kolejnym wykonawcą, który uzyska drugą w kolejności punktację. 10.4 W przypadku, gdy w zakresie Części I i II będzie tylko jedna oferta niepodlegająca odrzuceniu Zamawiający podpisze umowę w zakresie Części I, a unieważni postępowanie w zakresie Części II.
Interne Kennung: COI-ZAK.262.11.2024
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 64212100 Kurznachrichtendienste (SMS)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Świadczenie usług wysyłania krótkich wiadomości tekstowych (SMS) przez 24 miesiące (2 części)”
Beschreibung: zgodnie z OPZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 -Świadczenie usług wysyłania krótkich wiadomości tekstowych (SMS) przez 24 miesiące (2 części)”
Interne Kennung: Część 2