166933-2025 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Budowa Magazynu Energii Elektrycznej w Żarnowcu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa Magazynu Energii Elektrycznej w Żarnowcu
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest zaprojektowanie i zrealizowanie w formule „pod klucz” (EPC) kompletnego MME, a w szczególności: wykonanie kompletnej i niewadliwej Dokumentacji, w tym dokumentacji projektowej, pozyskanie Pozwolenia na Budowę, Dostawę fabrycznie nowych, kompletnych, wolnych od Wad i nienoszących śladów uszkodzeń i użytkowania urządzeń stanowiących MEE, przygotowanie Terenu Budowy, wykonanie prac instalacyjnych MEE, wykonanie prac towarzyszących, uruchomienie MEE, przeprowadzenie testów dla wymaganych komponentów MEE (FAT/SAT), wykonanie pozostałych prac instalacyjnych, dostawa i instalacja fabrycznie nowych, kompletnych, wolnych od Wad i nie noszących śladów uszkodzeń i użytkowania jednostki lub jednostek transformatorowych 400 kV/SN, integracja z systemami OSP i systemami Zamawiającego, przejście procesu kwalifikacji do realizacji usług bilansujących (FCR, aFRR, mFRR, RR) z wynikiem pozytywnym, uzyskanie Pozwolenia na Użytkowanie, Przekazanie do Eksploatacji MEE, uzyskanie Pozwoleń Operatora, przeszkolenie służb eksploatacyjnych Zamawiającego, a także Usuwanie Wad w Okresie Gwarancji. Wykonawca zobowiązuje się zaprojektować i zrealizować MEE, o Gwarantowanych Parametrach Technicznych oraz osiągający i dotrzymujący Gwarantowane Parametry Techniczne, który – spełniając wymagania określone w Umowie, Przepisach Prawa obowiązujących w dniu podpisania Protokołu Przejęcia do Eksploatacji – będzie zdolny do spełnienia wszystkich zamierzonych funkcji, jak również wykonać wszystkie inne zobowiązania Wykonawcy określone w Umowie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 51112100 Installation von Elektrizitätsverteilungseinrichtungen, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 31321000 Starkstromleitungen, 45232221 Umspann-Unterstation, 31170000 Transformatoren, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31320000 Stromverteilerkabel, 31440000 Batterien, 31155000 Wechselrichter, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45112100 Grabenaushub, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45232200 Arbeiten in Verbindung mit Starkstromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i zrealizowanie w formule „pod klucz” (EPC) kompletnego MME, a w szczególności: wykonanie kompletnej i niewadliwej Dokumentacji, w tym dokumentacji projektowej, pozyskanie Pozwolenia na Budowę, Dostawę fabrycznie nowych, kompletnych, wolnych od Wad i nienoszących śladów uszkodzeń i użytkowania urządzeń stanowiących MEE, przygotowanie Terenu Budowy, wykonanie prac instalacyjnych MEE, wykonanie prac towarzyszących, uruchomienie MEE, przeprowadzenie testów dla wymaganych komponentów MEE (FAT/SAT), wykonanie pozostałych prac instalacyjnych, dostawa i instalacja fabrycznie nowych, kompletnych, wolnych od Wad i nie noszących śladów uszkodzeń i użytkowania jednostki lub jednostek transformatorowych 400 kV/SN, integracja z systemami OSP i systemami Zamawiającego, przejście procesu kwalifikacji do realizacji usług bilansujących (FCR, aFRR, mFRR, RR) z wynikiem pozytywnym, uzyskanie Pozwolenia na Użytkowanie, Przekazanie do Eksploatacji MEE, uzyskanie Pozwoleń Operatora, przeszkolenie służb eksploatacyjnych Zamawiającego, a także Usuwanie Wad w Okresie Gwarancji. Wykonawca zobowiązuje się zaprojektować i zrealizować MEE, o Gwarantowanych Parametrach Technicznych oraz osiągający i dotrzymujący Gwarantowane Parametry Techniczne, który – spełniając wymagania określone w Umowie, Przepisach Prawa obowiązujących w dniu podpisania Protokołu Przejęcia do Eksploatacji – będzie zdolny do spełnienia wszystkich zamierzonych funkcji, jak również wykonać wszystkie inne zobowiązania Wykonawcy określone w Umowie.