See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym SPZOZ w Myślenicach
Beschreibung: Konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym SPZOZ w Myślenicach
Interne Kennung: SOR/XII na 2026 30.12.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym SPZOZ w Myślenicach - Ambulatorium Internistyczne
Beschreibung: Konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym SPZOZ w Myślenicach Ambulatorium Internistyczne
Interne Kennung: XII/na 2026 30.12.2025 amb. Intern
Los: LOT-0002
Titel: Konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym SPZOZ w Myślenicach - Ambulatorium Chirurgiczne
Beschreibung: Konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym SPZOZ w Myślenicach - Ambulatorium Chirurgiczne
Interne Kennung: XII/na 2026 30.12.2025 Amb Chir