2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przetworów zbożowych oraz strączkowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów zbożowych oraz strączkowych. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Interne Kennung: D/31/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15612100 Weizenmehl, 15851100 Ungekochte Teigwaren, 15614000 Verarbeiteter Reis, 15613300 Nahrungsmittel aus Getreide, 03212200 Trockene ausgelöste Hülsenfrüchte und Hülsenfrüchtler, 03212213 Trockenerbsen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa przetworów zbożowych oraz strączkowych - zadanie nr 1
Interne Kennung: D/31/2025 - zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa przetworów zbożowych oraz strączkowych - zadanie nr 2
Interne Kennung: D/31/2025 - zadane nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15612100 Weizenmehl, 15614000 Verarbeiteter Reis, 15851100 Ungekochte Teigwaren, 15613300 Nahrungsmittel aus Getreide, 03212200 Trockene ausgelöste Hülsenfrüchte und Hülsenfrüchtler, 03212213 Trockenerbsen