166973-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Usługa prania bielizny szpitalnej wraz z dzierżawą bielizny, mopów, fartuchów operacyjnych, mundurków i szafy vendingowej do dystrybucji odzieży operacyjnej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa prania bielizny szpitalnej wraz z dzierżawą bielizny, mopów, fartuchów operacyjnych, mundurków i szafy vendingowej do dystrybucji odzieży operacyjnej.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi w zakresie prania i maglowania bielizny szpitalnej, bielizny operacyjnej, odzieży operacyjnej, fartuchów operacyjnych, odzieży ochronnej, roboczej i pozostałego asortymentu, wraz z dzierżawą bielizny pościelowej, odzieży operacyjnej, fartuchów operacyjnych, odzieży ochronnej, roboczej i mopów z wykorzystaniem systemu RFID lub równoważnego umożliwiającego identyfikację, ewidencję oraz możliwość monitorowania jej obiegu, oraz dzierżawa zestawu do wydawania i odbierania odzieży operacyjnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik do SWZ.
Interne KennungDZP/DG-ZA/09/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensGłówne aspekty procedury zostały zawarte w SWZ oraz w załącznikach, które stanowią jej integralną część.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi w zakresie prania i maglowania bielizny szpitalnej, bielizny operacyjnej, odzieży operacyjnej, fartuchów operacyjnych, odzieży ochronnej, roboczej i pozostałego asortymentu, wraz z dzierżawą bielizny pościelowej, odzieży operacyjnej, fartuchów operacyjnych, odzieży ochronnej, roboczej i mopów z wykorzystaniem systemu RFID lub równoważnego umożliwiającego identyfikację, ewidencję oraz możliwość monitorowania jej obiegu, oraz dzierżawa zestawu do wydawania i odbierania odzieży operacyjnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia dostarczany będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji. Szczegółowy opis oraz zakres prawa opcji został opisany w projektowanych postanowieniach umowy - Załącznik do SWZ.