See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky profilových elektroměrů II_opakování
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka profilových elektroměrů a komunikačních modulů dle přílohy 1 rámcové dohody. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace a v jejích přílohách.
Vorherige Bekanntmachung: 50272-2022
Interne Kennung: F30_Dodávky profilových elektroměrů II_opakování_cast_A_B_C_D
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38554000 Elektrizitätszähler
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Část D – Nepřímé průběhové elektroměry pro měření střední hodnoty činného a jalového výkonu na napěťové hladině VN (Aronovo zapojení) a VVN
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka profilových elektroměrů a komunikačních modulů.
Interne Kennung: F30_Dodávky profilových elektroměrů II_opakování_cast_D
Los: LOT-0003
Titel: Část C – Polopřímé třífázové průběhové elektroměry pro měření střední hodnoty činného a jalového výkonu na napěťové hladině NN
Interne Kennung: F30_Dodávky profilových elektroměrů II_opakování_cast_C
Los: LOT-0002
Titel: Část B – Přímé jednofázové průběhové elektroměry pro měření střední hodnoty činného a jalového výkonu na napěťové hladině NN
Interne Kennung: F30_Dodávky profilových elektroměrů II_opakování_cast_B
Los: LOT-0001
Titel: Část A – Přímé třífázové průběhové elektroměry pro měření střední hodnoty činného a jalového výkonu na napěťové hladině NN
Interne Kennung: F30_Dodávky profilových elektroměrů II_opakování_cast_A