See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości z terenu gmin – uczestników Związku Międzygminnego „Obra” (gm. Przemęt – sektor nr 1; gm. Siedlec – sektor nr 2)
Beschreibung: odbiór odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości z terenu gmin – uczestników Związku Międzygminnego „OBRA” (gm. Przemęt – sektor nr 1; gm. Siedlec – sektor nr 2) oraz prowadzenie PSZOK, szczegółowy zakres zamówienia uwzględnia SWZ wraz z załącznikami oraz OPZ wraz z załacznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 706272-2024
Interne Kennung: ZMO.GO.271.9.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości z terenu gmin – uczestników Związku Międzygminnego „Obra” gm. Przemęt (sektor nr 1)
Beschreibung: Odbiór odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości z terenu gmin – uczestników Związku Międzygminnego „Obra” gm. Przemęt -szczegółowy zakres zadań zawiera SWZ wraz z załącznikami oraz OPZ wraz z załącznikami
Menge: 11 152 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Prowadzenie PSZOK na terenie Gminy Przemęt (sektor nr 1)
Beschreibung: Prowadzenie PSZOK na terenie Gminy Przemęt (sektor nr 1) -szczegółowy zakres zadań zawiera SWZ wraz z załącznikami oraz OPZ wraz z załącznikami
Menge: 24 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości z terenu gmin – uczestników Związku Międzygminnego „Obra” gm. Siedlec (sektor nr 2)
Beschreibung: Odbiór odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości z terenu gmin – uczestników Związku Międzygminnego „Obra” gm. Siedlec -szczegółowy zakres zadań zawiera SWZ wraz z załącznikami oraz OPZ wraz z załącznikami
Menge: 7 861 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: Prowadzenie PSZOK na terenie Gminy Siedlec (sektor nr 2)
Beschreibung: Prowadzenie PSZOK na terenie Gminy Sektor (sektor nr 2) -szczegółowy zakres zadań zawiera SWZ wraz z załącznikami oraz OPZ wraz z załącznikami