167139-2026 - Ergebnis
Polen – Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse – Dostawa żywności do bieżącego żywienia wojsk w 2026 r. – WARZYWA, OWOCE I KISZONKI (zamówienie z podziałem na 6 części)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa żywności do bieżącego żywienia wojsk w 2026 r. – WARZYWA, OWOCE I KISZONKI (zamówienie z podziałem na 6 części)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa owoców, warzyw, kiszonek. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 6 następujących części: 1) Część nr 1: Dostawa owoców z gr. I (jabłka, gruszki); 2) Część nr 2: Dostawa owoców z gr. I (cytrusy); 3) Część nr 3: Dostawa owoców z gr. II; 4) Część nr 4: Dostawa warzyw z gr. I; 5) Część nr 5: Dostawa warzyw z gr. II; 6) Część nr 6: Dostawa kiszonek. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 4. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1, 2) zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2, 3) zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3, 4) zał. nr 1D do SWZ – dot. części nr 4, 5) zał. nr 1E do SWZ – dot. części nr 5, 6) zał. nr 1F do SWZ – dot. części nr 6, - w zależności od części, o które ubiegać będzie się Wykonawca. Załączniki te stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 5. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 6. Miejscem dostawy jest: 1) magazyn żywnościowy GZ Rzeszów – ul. Lwowska 5 Rzeszów; 2) magazyn żywnościowy GZ Nisko – ul. Sandomierska 20; 3) magazyn żywnościowy GZ Przemyśl – ul. 29 Listopada 1; 4) magazyn żywnościowy GZ Jarosław – ul. 3 Maja 80;
Vorherige Bekanntmachung793207-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221000 Gemüse
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1: Dostawa owoców z gr. I (jabłka, gruszki);
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa owoców, warzyw, kiszonek. 1) Część nr 1: Dostawa owoców z gr. I (jabłka, gruszki); 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1, 4. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne KennungZP/2/2026 Część nr 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 7 grudnia 2026 r. złoży Wykonawcy telefoniczne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1 4. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 5. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 7 grudnia 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2: Dostawa owoców z gr. I (cytrusy)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa owoców, warzyw, kiszonek. 1) Część nr 2: Dostawa owoców z gr. I (cytrusy) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2, 4. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne KennungZP/2/2026 Część nr 2
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 7 grudnia 2026 r. złoży Wykonawcy telefoniczne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2 4. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 5. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 7 grudnia 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3: Dostawa owoców z gr. II
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa owoców, warzyw, kiszonek. 1) Część nr 3: Dostawa owoców z gr. II 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3, 4. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne KennungZP/2/2026 Część nr 3
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 7 grudnia 2026 r. złoży Wykonawcy telefoniczne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3 4. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 5. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 7 grudnia 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4: Dostawa warzyw z gr. I
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa owoców, warzyw, kiszonek. 1) Część nr 4: Dostawa warzyw z gr. I 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1D do SWZ – dot. części nr 4, 4. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne KennungZP/2/2026 Część nr 4
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 7 grudnia 2026 r. złoży Wykonawcy telefoniczne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1D do SWZ – dot. części nr 4 4. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 5. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 7 grudnia 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5: Dostawa warzyw z gr. II
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa owoców, warzyw, kiszonek. 1) Część nr 5: Dostawa warzyw z gr. II 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1E do SWZ – dot. części nr 5, 4. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne KennungZP/2/2026 Część nr 5
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 7 grudnia 2026 r. złoży Wykonawcy telefoniczne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1E do SWZ – dot. części nr 5 4. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 5. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 7 grudnia 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6: Dostawa kiszonek
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa owoców, warzyw, kiszonek. 1) Część nr 6: Dostawa kiszonek 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 1) zał. nr 1F do SWZ – dot. części nr 6, 4. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne KennungZP/2/2026 Część nr 6
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. 2. Zamawiający w terminie odpowiednio do 7 grudnia 2026 r. złoży Wykonawcy telefoniczne oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 3. Maksymalny wymiar (ilość) prawa opcji określony został w zał. nr 1F do SWZ – dot. części nr 6 4. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 5. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust. 2 w terminie do 7 grudnia 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu umowy. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu umowy w zakresie objętym opcją.