See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Poradni Alergologicznej dla Dorosłych. Pakiet nr 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Poradni Otorynolaryngologicznej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Poradni Alergologicznej dla Dorosłych. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania objęta przedmiotem postępowania konkursowego na okres od 01.08.2025 r do 31.07.2027 r wynosi 1 20 000 punktów. Pakiet nr 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Poradni Otorynolaryngologicznej. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania objęta przedmiotem postępowania konkursowego na okres od 01.08.2025 r do 31.07.2027 r wynosi 400 000 punktów
Interne Kennung: DSO.113.39.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 1 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Poradni Alergologicznej dla Dorosłych.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 1 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Poradni Alergologicznej dla Dorosłych. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania objęta przedmiotem postępowania konkursowego na okres od 01.08.2025 r do 31.07.2027 r wynosi 1 20 000 punktów.
Los: LOT-0002
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Poradni Otorynolaryngologicznej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Poradni Otorynolaryngologicznej. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania objęta przedmiotem postępowania konkursowego na okres od 01.08.2025 r do 31.07.2027 r wynosi 400 000 punktów.