167199-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Network Access Control (NAC) pro bezpečnou komunikaci s pacientem a centrální správu sítě
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNetwork Access Control (NAC) pro bezpečnou komunikaci s pacientem a centrální správu sítě
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace systému Network Access Control určeného k zabezpečení provozu komunikace s pacientem a ke komplexnímu řízení přístupu uživatelů a zařízení do sítí zadavatele
Interne Kennung9 NAC
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001