167220-2025 - Wettbewerb
Polen – Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer – Świadczenie usługi wynajmu autobusów wraz z kierowcami do realizacji przewozów w ramach Małopolskich Linii Dowozowych A40
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi wynajmu autobusów wraz z kierowcami do realizacji przewozów w ramach Małopolskich Linii Dowozowych A40
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wynajmu autobusów wraz z kierowcami na rzecz Spółki „Koleje Małopolskie” celem zapewnienia obsługi Małopolskich Linii Dowozowych
Interne KennungDZ.26.81.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1
BeschreibungW ramach zawartej umowy Wykonawca będzie obsługiwał linie komunikacyjne Zamawiającego na następującym obszarze: powiat wielicki, powiat Bielsko-Biała, powiat bielski, powiat wadowicki, powiat krakowski, powiat myślenicki, miasto Kraków, powiat oświęcimski. Planowana do wykonania praca eksploatacyjna w okresie obowiązywania Umowy wynosi 129 168,00 wzkm. Wykonawca do wykonania usługi zapewni pojazdy o stanie technicznym spełniającym warunki dopuszczenia do ruchu drogowego zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami. Do realizacji zamówienia wymaga się dysponowania 2 autobusami
Interne KennungZadanie 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w ramach prawa opcji może przedłużyć okres świadczenia usług na podstawie Umowy z Wykonawcą, jednak nie dłużej niż o 1 miesiąc