See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kansrijke interventies basisvaardigheden voor effectonderzoek in het po en vo 2
Beschreibung: NWO nodigt namens het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW) publieke en private partijen die Interventies in het onderwijs aanbieden, zoals schoolbesturen, gemeenten en onderzoekers, uit een kansrijke Interventie in te dienen om de beheersing van de basisvaardigheden te verbeteren. NWO selecteert aan de hand van een Prijsvraag, met behulp van een deskundige Jury en vooraf vastgestelde Beoordelingscriteria, een aantal Interventies die in het schooljaar 2026-2027 zullen worden geïmplementeerd. Een onafhankelijk team van Onderzoekers evalueert vervolgens de effectiviteit van de geselecteerde Interventies. Per perceel 315.000 euro
Interne Kennung: 2024138-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze is omschreven in het Beschrijvend document.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rekenen/ wiskunde vmbo
Beschreibung: Dit is omschreven in het Beschrijvend document. 315.000 euro max
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Taal vmbo
Beschreibung: Dit is omschreven in het Beschrijvend document. Max 315.000 euro
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Taal po
Beschreibung: Dit is omschreven in het Beschrijvend document. max 315.000 euro
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Digitale geletterdheid
Beschreibung: Er is geen restrictie naar sector. Dit is omschreven in het Beschrijvend document. max 315.000 euro
Interne Kennung: 4