167253-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Beratungsdienste von Ingenieurbüros – EU-udbud vedr. rådgiverydelser til planlægningsopgaver vedr. Vollsmose ​til VandCenter Syd
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU-udbud vedr. rådgiverydelser til planlægningsopgaver vedr. Vollsmose ​til VandCenter Syd
Beschreibung: Udbuddet omfatter rådgivning og bistand i forhold til planlægningsopgaver i VCS i forbindelse med omdannelsen af Vollsmose. Vandcenter Syd skal som led i denne omdannelse udarbejde materiale til bl.a. myndighederne og til brug for konkretisering af projektet.
Interne Kennung: 672809
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000