167268-2026 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Generační update stávajícího řešení Logmanagementu a Flowmonu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGenerační update stávajícího řešení Logmanagementu a Flowmonu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je generační upgrade logovacího zařízení a nástroje pro monitoring sítí založeného na technologii Flow v rámci komplexního řešení kybernetické bezpečnosti. V současné době zadavatel využívá technologie společností Flowmon Networks a.s. a Logmanager a.s., jejichž detailní specifikace budou účastníkům poskytnuty na základě podepsané Dohody o mlčenlivosti, která tvoří Přílohu č. 7 Zadávacích podmínek. Popsané poptávané technologie nesmí fungovat jako dva rozdílné celky, je nutné zachovat možnost jejich integrace. Všechna zařízení zadavatele specifikovaná v rámci zadávací dokumentace jsou konfiguračně nebo funkčně propojená, a tvoří tak provázaný celek klíčový́ pro chod organizace zadavatele. Zadavatel vzhledem k jejich provázanosti preferuje, aby je spravoval jeden odborně způsobilý dodavatel. Zadavatel proto v rámci generačního upgrade vyžaduje zajištění integrace těchto technologií minimálně v rozsahu: i. zajištění zasílání logů ze systému modulu detekce anomálií; ii. vytvoření nebo upgrade přehledného dashboardu modulu detekce anomálií v logovacím nástroji; iii. zajištění alertů pro významné události detekované modulem detekce anomálií. Součástí předmětu veřejné zakázky je dále: i. podrobná analýza prostředí a pracovních postupů zadavatele a následné sestavení podrobného plánu integrace systémů, implementace upgrade včetně detailního harmonogramu a sestavení testovacího scénáře pro ověření kompletní funkcionality systému jako celku, přičemž analýza bude předána zadavateli ke schválení; ii. integrace, implementace a instalace systémů, nastavení nového hardware; iii. ověření kompletní funkcionality systému jako celku dle schválených testovacích scénářů; iv. přepojení a spuštění systému do zkušebního provozu; v. zkušební provoz v délce 14 dnů spočívající v kontrole funkčnosti systému; vi. servisní podpora; vii. rozvoj; viii. školení administrátorů pro jednotlivé oblastní inspektoráty zadavatele; ix. úplná a podrobná dokumentace systému v češtině včetně poznámky k vydání k systému i komponentám (release notes). Blíže viz Příloha č. 2 Zadávacích podmínek – Návrh smlouvy.
Interne KennungČIŽP_kybez
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenV souladu s § 100 odst. 1 zákona je předmětem vyhrazené změny závazku vzešlého z tohoto zadávacího řízení rozvoj předmětu plnění veřejné zakázky vymezený ve smlouvě na veřejnou zakázku.